Vrchlabí pomůže další talent Dynama, Moučka zůstane do startu 2. ligy

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

Další novou tvář uvítají v kádru hokejisté Vrchlabí, do klubu od Krkonoš míří talentovaný útočník Petr Antoníček, jenž dosud nastupoval za juniorku pardubického Dynama. Účastník Chance ligy o tom informuje na sociálních sítích.

Aplikace Tipsport extraligy

Antoníček má na kontě dva starty v Tipsport extralize: jednou naskočil v závěru ročníku 2018-19, podruhé pak loni, když marodkou zdecimované Dynamo nasadilo v utkání na ledě Energie juniory. Devatenáctiletý mladík je odchovancem Prostějova, kde si v nedávné minulosti zahrál celkem 13 utkání Chance ligy.

Nyní bude k dispozici Vrchlabí, stěhování z Dynama uskuteční v rámci partnerské spolupráce obou klubů. „Pokud stihneme vyřešit všechny náležitosti, měl by se Antoníček objevit už v zítřejším utkání," informuje Vrchlabí na sociálních sítích před středečním duelem proti Ústí nad Labem.

Nové posily?? Jak jste si asi všimli, tak proti Benátkám se v našem dresu objevil pardubický odchovanec Jaroslav...

Zveřejnil(a) HC Vrchlabí dne Úterý 24. listopadu 2020

Klub zároveň potvrdil, že nadále bude k dispozici zkušený Jaroslav Moučka. Bývalý hokejista Dynama, Prostějova, Přerova a dalších týmů přišel do Vrchlabí na dočasnou výpomoc ze Dvora Králové. „Majitel klubu Vasil Teodoridis nám Jaroslava uvolnil do doby, než bude moci začít druhá liga," zmiňují zástupci Vrchlabí.

Petr Antoníček v letošní sezoně zatím sehrál za juniorku Dynama pět soutěžních utkání, zaznamenal v nich pět branek a čtyři nahrávky. Na kontě Jaroslava Moučky jsou v tomto ročníku tři zápasy, osmadvacetiletý pardubický rodák si v nich připsal dva góly a pět asistencí.

Hokejisté Vrchlabí se do dlouhé koronavirové pauze vrátili do Chance ligy sobotní těsnou porážkou 1:2 s Benátkami nad Jizerou, ve středu od 17 hodin hostí na svém hřišti Ústí nad Labem.

Foto: Martin Voltr

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz