Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
1. července 2019, 15:39
Mládežnický hokejSouhrn výsledků turnajů projektu Výchova talentované mládeže v hokejovém ročníku 2018/19.
9. září 2018
Pořadatelský kraj | Další účastníci | Vítěz | ||
---|---|---|---|---|
Ústecký (Litvínov) | Královéhradecký | Plzeňský | Ústecký | |
Karlovarský (Cheb) | hl. m. Praha | Jihočeský | hl. m. Praha | |
Olomoucký (Šumperk) | Moravskoslezský | Pardubický | Zlínský | Pardubický |
Vysočina (Třebíč) | Liberecký | Jihomoravský | Středočeský | Liberecký |
18. listopadu 2018
Pořadatelský kraj | Další účastníci | Vítěz | ||
---|---|---|---|---|
Jihočeský (Strakonice) | Jihomoravský | Pardubický | Jihomoravský | |
Zlínský (Zlín) | Královéhradecký | Moravskoslezský | Královéhradecký | |
Karlovarský (K. Vary) | hl. m. Praha | Liberecký | Vysočina | Karlovarský |
Ústecký (Děčín) | Středočeský | Olomoucký | Plzeňský | Plzeňský |
9. září 2018
Pořadatelský kraj | Další účastníci | Vítěz | ||
---|---|---|---|---|
hl. m. Praha (Kobra) | Jihočeský | Liberecký | hl. m. Praha | |
Pardubický (Hlinsko) | Královéhradecký | Vysočina | Královéhradecký | |
Středočeský (Benátky n/J) | Karlovarský | Plzeňský | Ústecký | Plzeňský |
Zlínský (Zlín) | Jihomoravský | Olomoucký | Moravskoslezský | Moravskoslezský |
18. listopadu 2018
Pořadatelský kraj | Další účastníci | Vítěz | ||
---|---|---|---|---|
Jihomoravský (Brno) | Moravskoslezský | Vysočina | Moravskoslezský | |
Plzeňský (Klatovy) | Jihočeský | Karlovarský | Jihočeský | |
Královéhradecký (Rychnov n/K) | Zlínský | Olomoucký | Pardubický | Zlínský |
Liberecký (Turnov) | hl. m. Praha | Ústecký | Středočeský | hl. m. Praha |
24. února 2019
Pořadatelský kraj | Další účastníci | Vítěz | ||
---|---|---|---|---|
Liberecký (Frýdlant) | Královéhradecký | Ústecký | Ústecký | |
Jihočeský (Písek) | Pardubický | Vysočina | Jihočeský | |
Olomoucký (Uničov) | Jihomoravský | Moravkoslezský | Zlínský | Moravskoslezský |
Karlovarský (Sokolov) | hl. m. Praha | Středočeský | Plzeňský | hl. m. Praha |
28. října 2018
Pořadatelský kraj | Další účastníci | Vítěz | ||
---|---|---|---|---|
Moravskoslezský (Havířov) | Pardubický | Olomoucký | Olomoucký | |
Vysočina (Havlíčkův Brod) | Zlínský | Jihomoravský | Jihomoravský | |
hl. m. Praha (Kobra) | Karlovarský | Královéhradecký | Ústecký | hl. m. Praha |
Jihočeský (Č. Budějovice) | Středočeský | Liberecký | Plzeňský | Jihočeský |
23. února 2019
Pořadatelský kraj | Další účastníci | Vítěz | ||
---|---|---|---|---|
Středočeský (Ml. Boleslav) | Liberecký | hl. m. Praha | Středočeský | |
Ústecký (Litvínov) | Karlovarský | Plzeňský | Plzeňský | |
Zlínský (Uh. Ostroh) | Jihomoravský | Olomoucký | Moravskoslezský | Moravskoslezský |
Pardubický (Hlinsko) | Jihočeský | Královéhradecký | Vysočina | Vysočina |
28. října 2018
Pořadatelský kraj | Další účastníci | Vítěz | ||
---|---|---|---|---|
Pardubický (Polička) | Moravkoslezský | Jihomoravský | Moravskoslezský | |
Olomoucký (Uničov) | Vysočina | Zlínský | Olomoucký | |
Liberecký (Jablonec n. Nisou) | Královéhradecký | Ústecký | hl. m. Praha | Ústecký |
Středočeský (Čáslav) | Jihočeský | Karlovarský | Plzeňský | Plzeňský |
23. února 2019
Pořadatelský kraj | Další účastníci | Vítěz | ||
---|---|---|---|---|
Vysočina (Žďár n. Sázavou) | Moravskoslezský | Pardubický | Moravskoslezský | |
Jihomoravský (Znojmo) | Olomoucký | Zlínský | Olomoucký | |
Plzeňský (Třemošná) | Jihočeský | Karlovarský | Ústecký | Ústecký |
Královéhradecký (Nová Paka) | hl. m. Praha | Liberecký | Středočeský | hl. m. Praha |
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz