Zlín udělal další důležitý krok ve skladbě týmu pro příští sezonu

Foto: hokej.zlin.cz

20. února 2020, 17:24

Adam Bagar

Zlín pokračuje ve skladbě kádru pro následující ročník! Pojistil si také služby mladého útočníka Štěpána Fryšary, který podepsal víceletý kontrakt. Klub o tom informoval v tiskové zprávě.

Týden hokeje 2021

„Jsme rádi, že Štěpán zůstane součástí zlínského hokejového klubu. Nejen v letošní sezoně prokazuje, jak užitečným hráčem je pro tým. Je to velmi mladý pracovitý hokejista a vidím v něm velký potenciál do budoucna. V této sezoně se hodně zlepšil a vedle poctivé práce přidal i řadu krásných hokejových momentů,“ říká generální manažer a jednatel klubu Martin Hosták.

„Štěpán je perspektivní hráč a velmi dobrou výkonností prokazuje, že patří do extraligového týmu. Po nedávném podpisu dlouholeté smlouvy s Tomášem Fořtem se jedná o další důležitý krok ve skladbě mužstva do další sezony,“ dodává hlavní trenér Robert Svoboda, který si v létě 2017 vytáhl mladého útočníka z juniorky a dal mu šanci v extralize, kde sehrál už 136 zápasů.

Cítím od vedení klubu a trenérů důvěru

„Podpis víceleté smlouvy byl logickým vyústěním mého dosavadního působení ve Zlíně. Jsem tady spokojený, vybojoval jsem si pozici v extraligovém týmu. Cítím od vedení klubu a trenérů důvěru. Po hokejové stránce se dostávám stále výše a věřím, že v tomto trendu budu pokračovat,“ přeje si Štěpán Fryšara, jenž je odchovancem hokeje v Rožnově pod Radhoštěm.

„Je to velmi mladý pracovitý hokejista a vidím v něm velký potenciál do budoucna.“

21letý útočník v letošní sezoně naskočil do 45 extraligových zápasů, nasbíral v nich 19 bodů za osm branek a 11 nahrávek a v klubové produktivitě mu patří sedmá příčka. „Začátek byl z naší strany pomalejší, ale ve druhé čtvrtině jsme se zvedli. Hrajeme ve středu tabulky a máme velkou chuť uspět v play off,“ pokyvuje mladík, který si seniorský hokej zahrál i v Přerově.

Soupiska PSG Berani Zlín

Brankáři:
Daniel Huf, Libor Kašík, Michal Kořének.

Obránci:
Lukáš Buchta, Jan Dluhoš, Jakub Ferenc, Ralfs Freibergs, Daniel Gazda, Matyáš Hamrlík, David Nosek, Martin Novotný, Martin Padrnos, Dalibor Řezníček, Tomáš Žižka.

Útočníci:
Valentin Claireaux, Vojtěch Dobiáš, Jan Dufek, Tomáš Fořt, Štěpán Fryšara, Jakub Herman, Antonín Honejsek, Bedřich Köhler, Šimon Kratochvil, Pavel Kubiš, Jakub Navrátil, Zdeněk Okál, Jiří Ondráček, Michal Popelka, Pavel Sedláček, Jakub Šlahař.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz