сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Ať se Flynnovi daří, ale ne proti mně, říká Růžička. Power play ho překvapila

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Hradci se nedaří. Sérii proher neutnuli Východočeši ani v Liberci, kde se prosadili jen jednou, a to ještě při závěrečné power play. Nepomohl ani brankář Jan Růžička, který tentokrát dostal přednost před Finem Henrim Kiviahem.

Mountfieldu zlomil vaz úvod utkání. Hned v první minutě otevřela skóre kometa letošní sezony Oscar Flynn a krátce nato zvýšil na 2:0 Jan Ordoš.

„Určitě jsme si ten start představovali trochu jinak,“ mrzelo hradeckého gólmana.

„Osobně mě nejvíc mrzí Ordošův gól, kdy mi to tam propadlo. Liberci to nalilo krev do žil a od té doby dominoval,“ vyčítal si Růžička druhou branku šelem.

Radost mu určitě neudělal ani gól bývalého spoluhráče z Boleslavi Flynna. „Oscar měl práci jednoduchou, protože mu to tam kluci předložili do prázdné,“ posteskl si. „Je vidět, že je v laufu. Chtěl bych mu popřát, ať mu to šlape dál, ale ne proti mně,“ pousmál se.

„Oscar měl práci jednoduchou, protože mu to tam kluci předložili do prázdné.“

Jestli něčím Hradec pod Ještědem zaujal, tak to byla poměrně brzká hra bez brankáře. Poprvé se k ní Martincův soubor odhodlal už více než deset minut před koncem.

„Asi nebylo na co čekat, ale musím říct, že mě to rozhodnutí překvapilo,“ uznal odvolaný gólman. „V posledních deseti minutách jsem byl na střídačce fakt často. Bohužel to nevyšlo, ale zkusíme to příště a třeba se to povede.“

Utkání jako takové se Hradci nepovedlo jak výsledkově, tak i herně. Podle Růžičky mohl být rozdíl ve skóre i vyšší: „Mohlo to skončit i hůř než 1:3. Chyběl nám pohyb, s výjimkou našich pokusů o power play nás Liberec přehrával.“

„Chyběl nám pohyb, s výjimkou našich pokusů o power play nás Liberec přehrával.“

Šanci na nápravu bude mít Mountfield už v úterý, kdy na svém ledě přivítá Karlovy Vary. Liberec naproti tomu vyráží do Kladna.

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz