Generali PUK – ukaž všem ostatním, který klub je ten nejlepší!

20. ledna 2017, 9:23

Generali, hlavní partner Tipsport extraligy, přichází s novinkou pro všechny fanoušky! Aplikace Generali PUK je hra, ve které můžeš poměřit své síly a dovednosti se všemi fanoušky napříč extraligou a první ligou, a pomoci tak svému oblíbenému klubu překonat všechny jeho soupeře!

Jágr Chance liga

Stáhni aplikaci pro iOS Stáhni aplikaci pro Android

Princip je maximálně jednoduchý. Cílem hry Generali PUK je dosáhnout co nejdelší série úspěšných hodů pukem do středového kruhu hokejového hřiště. Za přesnou trefu do středového kruhu získává hráč jeden bod, za trefu do bodu pro vhazování pak dva body. Ale pozor! Úkol hráčům ztěžuje projíždějící rolba i zvukové vlny fandění, které v různé intenzitě přicházejí z levé nebo pravé strany hlediště podle toho, kde zrovna fanoušci víc bouří. Při každém pokusu proto musíš zvážit potřebný směr i sílu hodu! A pokud by ti náhodou došly životy, stačí jen do hry pozvat vaše přátele a hraješ dál.

Generali PUK

A proti komu budeš hrát? Proti všem, proti fanouškům tvého klubu, ale hlavně proti fandům všech ostatních extraligových a prvoligových týmů! Výkony přihlášených hráčů jsou automaticky znázorněny v žebříčku. Dostupný je tak absolutní žebříček hráčů napříč všemi kluby, žebříček hráčů fandících danému týmu, a také žebříček klubů. Ten je počítán tak, aby zohledňoval jak výkony, tak i počet hráčů reprezentujících daný klub.

Chceš se zapojit a pomoct svému klubu vyhrávat? Není nic jednoduššího – přes odkaz si vyber operační systém svého telefonu, stáhni appku a začni hrát!

Stáhni aplikaci pro iOS: 

https://appsto.re/cz/A0Jhhb.i

Stáhni aplikaci pro Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.generali.puk&hl=cs

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz