Hokejka news

 • 4. 9. - 09:50

  Hokejka TV - předplatné již v prodeji!

  Přenosy zápasů odstartují 11. a 13. září 2019, předplatné pro živé přenosy na Hokejka TV je již v prodeji!

 • 22. 8. - 15:09

  Start hokejové sezony se blíží, jste připraveni?!

  Hokejka shop nabízí slevové poukazy do sportovních obchodů, výhodněji si můžeš nechat vyrobit hokejku nebo se jen naučit tejpovat!

 • 5. 8. - 10:15

  Hlinka Gretzky Cup živě na Hokejka TV

  Přehlídka světových nadějí zase zpátky v Břeclavi a Piešťanech. Zápasy živě na Hokejka TV.
  Soutěž o vstupenky na české zápasy nyní na iSport.cz

 • 18. 7. - 14:41

  Vyhraj vstupenky do Síně slávy!

  Pojď prozkoumat slavné historické momenty našeho hokeje. Nagano, tituly z mistrovství světa, milníky naší nejvyšší soutěže, dovednostní soutěže, interaktivní promítání a další. To vše můžeš prožít v Síni slávy českého hokeje. Ale nebude to zadarmo, musíš totiž ukázat, že si vstupenky zasloužíš a odpovědět správně na soutěžní otázky.

Do přípravy polského Krakova se nově zapojili dva čeští hokejisté s extraligovými zkušenostmi – obránce Jiří Gula a útočník Michal Bárta. Uspějí v klubu na zkoušce?

Třicetiletý Jiří Gula dlouhé roky válel za mateřský Litvínov, se kterým před čtyřmi lety slavil mistrovský titul. V extralize sehrál 397 utkání s bilancí 42 bodů (14+28), dalších 67 startů zapsal ve druhé nejvyšší soutěži za Most, Třebíč, Litoměřice a Ústí nad Labem.

Gula s Bártou hráli naposledy na Slovensku

O dva roky starší Michal Bárta mezi tuzemskou elitou sehrál 318 duelů a nasbíral 93 bodů (51+42), postupně působil v Liberci, Mladé Boleslavi a v Pardubicích. O patro níž hrál za Třebíč, Vrchlabí, Benátky nad Jizerou a v sezoně 2017/18 za České Budějovice.

Uplynulý ročník oba strávili za hranicemi. Gula po patnácti utkáních v anglickém Sheffieldu posílil Trenčín, kterému v 31 startech přispěl šesti body (3+3). Také Bárta hrál na Slovensku, ani jeho 25 bodů (11+14) v 51 zápasech ale Žilině k záchraně nepomohlo.

Krakov trénuje už patnáctou sezonu Roháček

Teď by mohli rozšířit českou kolonii v Krakově, kde jsou na zkoušce. V polském týmu, jenž už patnáctou sezonu vede český trenér Rudolf Roháček, působí také brankář Miroslav Kopřiva, obránci Miloslav Jáchym s Alešem Ježkem a útočník Michal Vachovec.

Oba testovaní hrají už na Tatranském poháru

Gula s Bártou se v barvách polského týmu představili už v pátečním zápase s maďarským Miškovcem. Krakov vstoupil do Tatranského poháru v Popradu porážkou, gólem z 55. minuty padl 2:3. Už dnes narazí na Košice a v neděli jej čeká utkání o konečné umístění.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV