Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikcí sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před pátečním kolem Tipsport extraligy?

Dnešní kolo

Extraliga po reprezentační přestávce pokračuje 24. kolem základní části. Ve středu byly na programu dvě dohrávky, včera pak předehrávka 24. kola a dnes se odehraje zbylých šest utkání.

Největším šlágrem bude pravděpodobně zápas Liberce s Třincem, kde jsou Bílí Tygři lehkými favority, a to především díky domácímu prostředí.

Jako největší favoriti dne jsou v našem modelu týmy z východních Čech. Pardubice se představí na ledě Karlových Varů, Hradec Králové pak hostí Plzeň.

Vítkovice potom hostí Spartu, Zlín Olomouc a velice zajímavý zápas určitě čeká fanoušky i v Litvínově, kde se poprvé na střídačce Vervy představí Vladimír Růžicka v utkání s Mladou Boleslaví.

Naše tipy

Litvínov (2,03)

Právě Litvínov je jedním z našich dnešních tipů. Díky domácímu prostředí mu model dává lehkou výhodu, otazníkem však je určitě faktor nového trenéra. Sázkové kanceláře naopak vidí jako favorita Mladou Boleslav, u ní je ovšem otazníkem sestava, když před reprezentační přestávkou chybělo hned několik hráčů. Výhoda na straně Litvínova však zůstává.

Liberec (1,99)

Výhodu pak náš model vidí také na straně Liberce, který stále v jeho hodnocení patří k lepším týmům a ve spojení s domácím ledem je mírným favoritem. Naopak sázkové kanceláře věří spíše Třinci.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Tu zde zobrazuje xWin% daného týmu. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV