Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

• 26. 11. - 11:57

Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Neděle jako již tradičně patřila Tipsport extralize. Ač to zprvu nevypadalo, 43. kolo bylo nakonec bohaté na zajímavé události. Co přineslo z pohledu čísel?

Svoboda potvrdil tradici. Jakmile se do brankoviště postaví gólman Miroslav Svoboda a hraje proti Spartě, mohou si Pražané popřát hodně štěstí. Ale ani to nestačí. Svoboda totiž na Spartu dokonale umí. V neděli v dresu Plzně vyhrál proti Spartě již posedmé ze sedmi pokusů.

Prokletá sekunda. Oba týmy už se smiřovaly s bodem a bojem v prodloužení. Osud utkání mezi Olomoucí a Karlovými Vary však vzal do svých rukou Martin Kohout. Veledůležité tři body vezla domů Energie, rozhodla brankou v čase 59:59!

Patnáct! Pardubice už vlastně nevzbuzují takovou pozornost. Výhry běží jedna za druhou a nevypadá to, že by Dynamu mohl někdo vytrhnout pozici nejlepšího týmu základní části. Po výhře na ledě Bruslařů se rozrostl náskok na čele tabulky na patnáct bodů!

Přesilovky a další nula. Brno se zvedá. Tři výhry v řadě, navíc poslední dvě s čistým kontem. V neděli Kometa doma vynulovala Liberec, a to zásluhou přesilovek. Doslova! Vstřelila totiž tři branky, všechny tři přitom v početní výhodě. I díky tomuto výkonu se přesilovka Komety vyšvihla na druhé místo (27,5 %).

Propast se prohlubuje. Je čas, aby Rytíři začali bít na poplach. Devátá prohra v jedenácti utkání. Kladno navíc ani nepřidává bodíky za prohry v prodloužení, v drtivé většině zápasů je z toho prachsprostá nula. S blížícím se koncem je situace značně nepříjemná, na předposlední místo ztrácí už sedm bodů.

Estephan vs. Pech 2:1. 65 minut branku nepřineslo, a tak se duelu Litvínova s Českými Budějovicemi muselo do samostatných nájezdů. Ani v nich se ale střelcům moc nedařilo. Dvakrát se ale prosadil domácí Giorgio Estephan, jenž zastínil Lukáše Pecha. Ten jel také dvakrát, proměnil však jen jednou.