Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Spolehlivý a důrazný obránce, který dokáže v osobních soubojích dobře využívat své výborné fyzické parametry – to je Martin Matějíček, zadák jihlavské Dukly a české osmnáctky na probíhajícím MS. Měří téměř 190 centimetrů a váží přes 90 kilogramů.

Jak začala jeho hokejová kariéra, která mu teď do cesty postavila největší výzvu, světový šampionát hráčů U18? Co plánuje zlepšit ve svém hokejovém umění, má své rituály, a kdo ho přivedl na zimní stadion?

Představujeme dalšího člena české osmnáctky.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV