Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Díky našemu modelu pro MS vám přinášíme kromě predikce celého šampionátu i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy mistrovství světa?

Dnešní zápasy

Druhý hrací den MS 2024 nabídne hned šest zápasů, po třech v každé aréně. A v akci bude opět i český výběr, který se dnes utká s Norskem. Česko je v tomto souboji favoritem s šancí na výhru téměř 70 %. Po vydařeném vstupu do šampionátu by ideálně měl domácí tým formu potvrdit i dnes.

Dalšími velkými favority sobotníchsoubojů jsou také Spojené státy, které budou naopak proti Německu napravovat úvodní zaváhání se Švédskem. Největším favoritem dne je ale Kanada, kterou na úvod turnaje čeká Velká Británie s litvínovským střelcem Liamem Kirkem.

Do šampionátu vstoupí také poslední bronzoví medailisté z Lotyšska, a to proti Polsku, kdy jsou Lotyši také značným favoritem. Vyrovnané duely lze pak čekat mezi Francií a Kazachstánem a také v souboji Rakouska s Dánskem.

Naše tipy

Kazachstán (2,06)

Naše predikce favorizuje mírně Kazachstán, sázkové kanceláře se klaní spíše na stranu Francie a kurzová výhoda tak vzniká na straně jejího soupeře.

Rakousko (2,65)

Sázkové kanceláře i naše predikce favorizují v tomto duelu Dánsko, naše predikce ovšem Rakousku věří vícce než odborníci.

Německo (2,65) ?

Německo dokázalo dokonale zaskočit ambice Slováků v prvním zápase, když nastřílelo 6 gólů. Zato USA nestačilo na Švédsko. Povede se další vítězný kousek německému výběru i proti velkému favoritovi?

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

Kompletní predikce MS naleznete ZDE.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 10 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV