Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Díky našemu modelu pro MS vám přinášíme kromě predikce celého šampionátu i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy mistrovství světa?

Dnešní zápasy

Během pátého hracího dne základních skupin MS nás čeká například severský souboj mezi Dánskem a Norskem, kde jsou favoritem Dánové. Ve druhém odpoledním zápase se Kazachastán postaví zatím ne úplně přesvědčivému Lotyššku, které je ale v utkání favoritem.

Večer potom Kanadu čeká souboj s Rakouskem, kdy mají javorové listy šanci na výhru bezmála 80 %. A Polsko bude čelit Francii. V tomto duelu naše predikce favorizuje Francii, Polsko ale zatím ukázalo poměrně decentní sílu, kterou není radno podceňovat.

Naše tipy

Kazachstán (4,69)

Lotyšško zatím vyhrálo dvakrát až v prodloužení, Kazachstán si naopak vyšlápl na Francii, i když následně podlehl Slovensku. Tento souboj by mohl být vzhledem k představení obou reprezentací vyrovnanější, než za jaký ho považují sázkové kanceláře. V porovnání kurzů vzniká výhoda na straně Kazachstánu.

Polsko, handicap?

Polsko dokázalo sehrát vyrovnanou partii s Lotyšskem, když dokonce sahalo po vítězství. Dnes čeká naše sousedy souboj s prozatím nevýraznou Francií. Na výhru to možná stačit nebude, nabízí se ale sázka na Polsko v handicapu dle uvážení, když by mohlo sehrát s Francií vyrovnaný duel, podobně jako s Lotyšskem.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

Kompletní predikce MS naleznete ZDE.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 10 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV