Hokejka news

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

Po konzultacích s desítkami lidí, kteří se pohybují kolem Chance ligy, jsme sestavili žebříček sta nejlepších hráčů sezony 2019/2020. Postupně si je představíme. Na 66. místě se umístil Martin Michajlov (HC Slavia Praha).

Martin Michajlov si v minulých sezonách vybudoval renomé jedné z nejlepších brankářských dvojek v Chance lize. V podstatě pokaždé, kdy dostal v Litoměřicích šanci, se na něj tým mohl spolehnout.

Letos dostal Michajlov příležitost stát se týmovou jedničkou.

A využil ji.

Ve Slavii, kam si ho vytáhl jeho někdejší kouč z Litoměřic Miloš Říha mladší, měl sice Michajlov v říjnu těžkou pozici, protože tehdy byl v lepší formě jeho kolega Roman Málek mladší, ve zbytku ročníku už byl ale Michajlov jasnou týmovou jedničkou.

Naskočil hned do 50 zápasů, pouze Dominik Pavlát byl v tomto ohledu vytíženější. Udržel si 91,60% úspěšnost zákroků, průměr inkasovaných gólů na zápas stlačil na 2,98.

Mladý tým Slavie tak i díky Michajlovovi prožil výbornou sezonu, po základní části skončil sedmý. 

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV