Foto: Daniel Klement, hc-olomouc.cz
6. června 2023, 21:25
Josef PrášekSezona 2023/2024 Tipsport extraligy započne 15. září, kdy například mistrovský Třinec zavítá do Plzně. Jak vypadá kompletní rozpis základní části?
Herní systém bude stejný jako v předchozí sezoně: tedy po 52 kolech postoupí čtyři nejlepší týmy do čtvrtfinále play off.
Týmy na pátém až dvanáctém místě půjdou do předkola a poslední (čtrnáctý) celek tabulky bude hájit setrvání v Tipsport extralize v baráži proti vítězi Chance ligy.
Časy a termíny se mohou ještě měnit, totéž se týká možné výměny pořadatelství.
Kolo |
Den |
Datum |
Začátek |
Domácí |
Hosté |
1 |
Pá |
15.09.2023 |
18:30 |
SPARTA PRAHA |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
1 |
Pá |
15.09.2023 |
18:00 |
OLOMOUC |
KLADNO |
1 |
Pá |
15.09.2023 |
17:30 |
VÍTKOVICE |
KARLOVY VARY |
1 |
Pá |
15.09.2023 |
17:30 |
PLZEŇ |
TŘINEC |
1 |
Pá |
15.09.2023 |
18:00 |
LIBEREC |
MLADÁ BOLESLAV |
1 |
Pá |
15.09.2023 |
18:00 |
PARDUBICE |
LITVÍNOV |
1 |
Pá |
15.09.2023 |
18:00 |
BRNO |
HRADEC KRÁLOVÉ |
|
|
|
|
|
|
2 |
Ne |
17.09.2023 |
16:00 |
KLADNO |
PARDUBICE |
2 |
Ne |
17.09.2023 |
16:00 |
MLADÁ BOLESLAV |
VÍTKOVICE |
2 |
Ne |
17.09.2023 |
16:00 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
LIBEREC |
2 |
Ne |
17.09.2023 |
17:00 |
TŘINEC |
SPARTA PRAHA |
2 |
Ne |
17.09.2023 |
17:00 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
OLOMOUC |
2 |
Ne |
17.09.2023 |
17:30 |
LITVÍNOV |
PLZEŇ |
2 |
Ne |
17.09.2023 |
15:30 |
KARLOVY VARY |
BRNO |
|
|
|
|
|
|
3 |
Pá |
22.09.2023 |
17:30 |
PLZEŇ |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
3 |
Pá |
22.09.2023 |
18:30 |
SPARTA PRAHA |
PARDUBICE |
3 |
Pá |
22.09.2023 |
18:00 |
BRNO |
LITVÍNOV |
3 |
Pá |
22.09.2023 |
18:00 |
OLOMOUC |
KARLOVY VARY |
3 |
Pá |
22.09.2023 |
17:30 |
VÍTKOVICE |
KLADNO |
3 |
Pá |
22.09.2023 |
18:00 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
MLADÁ BOLESLAV |
3 |
Pá |
22.09.2023 |
18:00 |
LIBEREC |
TŘINEC |
|
|
|
|
|
|
4 |
Ne |
24.09.2023 |
16:00 |
MLADÁ BOLESLAV |
BRNO |
4 |
Ne |
24.09.2023 |
16:00 |
KLADNO |
SPARTA PRAHA |
4 |
Ne |
24.09.2023 |
17:00 |
TŘINEC |
VÍTKOVICE |
4 |
Ne |
24.09.2023 |
17:00 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
HRADEC KRÁLOVÉ |
4 |
Ne |
24.09.2023 |
17:00 |
PARDUBICE |
OLOMOUC |
4 |
Ne |
24.09.2023 |
15:30 |
KARLOVY VARY |
PLZEŇ |
4 |
Ne |
24.09.2023 |
17:30 |
LITVÍNOV |
LIBEREC |
|
|
|
|
|
|
5 |
St |
27.09.2023 |
17:30 |
PLZEŇ |
SPARTA PRAHA |
5 |
St |
27.09.2023 |
17:30 |
MLADÁ BOLESLAV |
KARLOVY VARY |
5 |
St |
27.09.2023 |
18:00 |
OLOMOUC |
TŘINEC |
5 |
St |
27.09.2023 |
17:30 |
VÍTKOVICE |
PARDUBICE |
5 |
St |
27.09.2023 |
18:00 |
LIBEREC |
KLADNO |
5 |
St |
27.09.2023 |
18:00 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
LITVÍNOV |
5 |
St |
27.09.2023 |
18:00 |
BRNO |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
|
|
|
|
|
|
6 |
Pá |
29.09.2023 |
18:30 |
SPARTA PRAHA |
OLOMOUC |
6 |
Pá |
29.09.2023 |
17:30 |
LITVÍNOV |
MLADÁ BOLESLAV |
6 |
Pá |
29.09.2023 |
17:00 |
TŘINEC |
HRADEC KRÁLOVÉ |
6 |
Pá |
29.09.2023 |
17:30 |
KARLOVY VARY |
LIBEREC |
6 |
Pá |
29.09.2023 |
18:00 |
KLADNO |
BRNO |
6 |
Pá |
29.09.2023 |
18:00 |
PARDUBICE |
PLZEŇ |
6 |
Pá |
29.09.2023 |
17:30 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
VÍTKOVICE |
|
|
|
|
|
|
7 |
Ne |
01.10.2023 |
17:30 |
LITVÍNOV |
TŘINEC |
7 |
Ne |
01.10.2023 |
16:00 |
MLADÁ BOLESLAV |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
7 |
Ne |
01.10.2023 |
16:00 |
VÍTKOVICE |
OLOMOUC |
7 |
Ne |
01.10.2023 |
17:00 |
BRNO |
SPARTA PRAHA |
7 |
Ne |
01.10.2023 |
16:00 |
LIBEREC |
PARDUBICE |
7 |
Ne |
01.10.2023 |
16:00 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
KARLOVY VARY |
7 |
Ne |
01.10.2023 |
16:30 |
PLZEŇ |
KLADNO |
|
|
|
|
|
|
8 |
Pá |
06.10.2023 |
17:30 |
KARLOVY VARY |
LITVÍNOV |
8 |
Pá |
06.10.2023 |
18:30 |
SPARTA PRAHA |
VÍTKOVICE |
8 |
Pá |
06.10.2023 |
18:00 |
KLADNO |
HRADEC KRÁLOVÉ |
8 |
Pá |
06.10.2023 |
17:00 |
TŘINEC |
MLADÁ BOLESLAV |
8 |
Pá |
06.10.2023 |
17:30 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
LIBEREC |
8 |
Pá |
06.10.2023 |
18:00 |
PARDUBICE |
BRNO |
8 |
Pá |
06.10.2023 |
18:00 |
OLOMOUC |
PLZEŇ |
|
|
|
|
|
|
9 |
Ne |
08.10.2023 |
16:30 |
PLZEŇ |
VÍTKOVICE |
9 |
Ne |
08.10.2023 |
16:00 |
MLADÁ BOLESLAV |
KLADNO |
9 |
Ne |
08.10.2023 |
17:30 |
LITVÍNOV |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
9 |
Ne |
08.10.2023 |
17:00 |
TŘINEC |
KARLOVY VARY |
9 |
Ne |
08.10.2023 |
17:00 |
BRNO |
OLOMOUC |
9 |
Ne |
08.10.2023 |
16:00 |
LIBEREC |
SPARTA PRAHA |
9 |
Ne |
08.10.2023 |
16:00 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
PARDUBICE |
|
|
|
|
|
|
10 |
Pá |
13.10.2023 |
18:30 |
SPARTA PRAHA |
LITVÍNOV |
10 |
Pá |
13.10.2023 |
18:00 |
KLADNO |
TŘINEC |
10 |
Pá |
13.10.2023 |
18:00 |
OLOMOUC |
HRADEC KRÁLOVÉ |
10 |
Pá |
13.10.2023 |
17:30 |
VÍTKOVICE |
LIBEREC |
10 |
Pá |
13.10.2023 |
17:30 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
KARLOVY VARY |
10 |
Pá |
13.10.2023 |
18:00 |
PARDUBICE |
MLADÁ BOLESLAV |
10 |
Pá |
13.10.2023 |
17:30 |
PLZEŇ |
BRNO |
|
|
|
|
|
|
11 |
Ne |
15.10.2023 |
15:30 |
KARLOVY VARY |
PARDUBICE |
11 |
Ne |
15.10.2023 |
17:00 |
BRNO |
VÍTKOVICE |
11 |
Ne |
15.10.2023 |
16:00 |
LIBEREC |
OLOMOUC |
11 |
Ne |
15.10.2023 |
16:00 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
SPARTA PRAHA |
11 |
Ne |
15.10.2023 |
17:00 |
TŘINEC |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
11 |
Ne |
15.10.2023 |
17:30 |
LITVÍNOV |
KLADNO |
11 |
Ne |
15.10.2023 |
16:00 |
MLADÁ BOLESLAV |
PLZEŇ |
|
|
|
|
|
|
12 |
Pá |
20.10.2023 |
18:00 |
PARDUBICE |
TŘINEC |
12 |
Pá |
20.10.2023 |
18:30 |
SPARTA PRAHA |
KARLOVY VARY |
12 |
Pá |
20.10.2023 |
18:00 |
KLADNO |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
12 |
Pá |
20.10.2023 |
18:00 |
OLOMOUC |
MLADÁ BOLESLAV |
12 |
Pá |
20.10.2023 |
17:30 |
VÍTKOVICE |
LITVÍNOV |
12 |
Pá |
20.10.2023 |
17:30 |
PLZEŇ |
HRADEC KRÁLOVÉ |
12 |
Pá |
20.10.2023 |
18:00 |
BRNO |
LIBEREC |
|
|
|
|
|
|
13 |
Ne |
22.10.2023 |
17:30 |
LITVÍNOV |
OLOMOUC |
13 |
Ne |
22.10.2023 |
16:00 |
MLADÁ BOLESLAV |
SPARTA PRAHA |
13 |
Ne |
22.10.2023 |
16:00 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
VÍTKOVICE |
13 |
Ne |
22.10.2023 |
17:00 |
TŘINEC |
BRNO |
13 |
Ne |
22.10.2023 |
15:30 |
KARLOVY VARY |
KLADNO |
13 |
Ne |
22.10.2023 |
17:00 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
PARDUBICE |
13 |
Ne |
22.10.2023 |
16:00 |
LIBEREC |
PLZEŇ |
|
|
|
|
|
|
14 |
Pá |
27.10.2023 |
17:30 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
SPARTA PRAHA |
14 |
Pá |
27.10.2023 |
18:00 |
KLADNO |
OLOMOUC |
14 |
Pá |
27.10.2023 |
17:30 |
KARLOVY VARY |
VÍTKOVICE |
14 |
Pá |
27.10.2023 |
17:00 |
TŘINEC |
PLZEŇ |
14 |
Pá |
27.10.2023 |
17:30 |
MLADÁ BOLESLAV |
LIBEREC |
14 |
Pá |
27.10.2023 |
17:30 |
LITVÍNOV |
PARDUBICE |
14 |
Pá |
27.10.2023 |
18:00 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
BRNO |
|
|
|
|
|
|
15 |
Ne |
29.10.2023 |
17:00 |
PARDUBICE |
KLADNO |
15 |
Ne |
29.10.2023 |
16:00 |
VÍTKOVICE |
MLADÁ BOLESLAV |
15 |
Ne |
29.10.2023 |
16:00 |
LIBEREC |
HRADEC KRÁLOVÉ |
15 |
Ne |
29.10.2023 |
16:00 |
SPARTA PRAHA |
TŘINEC |
15 |
Ne |
29.10.2023 |
17:00 |
OLOMOUC |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
15 |
Ne |
29.10.2023 |
16:30 |
PLZEŇ |
LITVÍNOV |
15 |
Ne |
29.10.2023 |
17:00 |
BRNO |
KARLOVY VARY |
|
|
|
|
|
|
16 |
Út |
31.10.2023 |
17:30 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
PLZEŇ |
16 |
Út |
31.10.2023 |
18:00 |
PARDUBICE |
SPARTA PRAHA |
16 |
Út |
31.10.2023 |
17:30 |
LITVÍNOV |
BRNO |
16 |
Út |
31.10.2023 |
17:30 |
KARLOVY VARY |
OLOMOUC |
16 |
Út |
31.10.2023 |
18:00 |
KLADNO |
VÍTKOVICE |
16 |
Út |
31.10.2023 |
17:30 |
MLADÁ BOLESLAV |
HRADEC KRÁLOVÉ |
16 |
Út |
31.10.2023 |
17:00 |
TŘINEC |
LIBEREC |
|
|
|
|
|
|
17 |
Pá |
03.11.2023 |
18:00 |
BRNO |
MLADÁ BOLESLAV |
17 |
Pá |
03.11.2023 |
18:30 |
SPARTA PRAHA |
KLADNO |
17 |
Pá |
03.11.2023 |
17:30 |
VÍTKOVICE |
TŘINEC |
17 |
Pá |
03.11.2023 |
18:00 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
17 |
Pá |
03.11.2023 |
18:00 |
OLOMOUC |
PARDUBICE |
17 |
Pá |
03.11.2023 |
17:30 |
PLZEŇ |
KARLOVY VARY |
17 |
Pá |
03.11.2023 |
18:00 |
LIBEREC |
LITVÍNOV |
|
|
|
|
|
|
18 |
Ne |
05.11.2023 |
16:00 |
SPARTA PRAHA |
PLZEŇ |
18 |
Ne |
05.11.2023 |
15:30 |
KARLOVY VARY |
MLADÁ BOLESLAV |
18 |
Ne |
05.11.2023 |
15:00 |
TŘINEC |
OLOMOUC |
18 |
Ne |
05.11.2023 |
17:00 |
PARDUBICE |
VÍTKOVICE |
18 |
Ne |
05.11.2023 |
16:00 |
KLADNO |
LIBEREC |
18 |
Ne |
05.11.2023 |
15:30 |
LITVÍNOV |
HRADEC KRÁLOVÉ |
18 |
Ne |
05.11.2023 |
17:00 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
BRNO |
|
|
|
|
|
|
19 |
Pá |
17.11.2023 |
17:00 |
OLOMOUC |
SPARTA PRAHA |
19 |
Pá |
17.11.2023 |
16:00 |
MLADÁ BOLESLAV |
LITVÍNOV |
19 |
Pá |
17.11.2023 |
16:00 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
TŘINEC |
19 |
Pá |
17.11.2023 |
16:00 |
LIBEREC |
KARLOVY VARY |
19 |
Pá |
17.11.2023 |
17:00 |
BRNO |
KLADNO |
19 |
Pá |
17.11.2023 |
16:30 |
PLZEŇ |
PARDUBICE |
19 |
Pá |
17.11.2023 |
16:00 |
VÍTKOVICE |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
|
|
|
|
|
|
20 |
Ne |
19.11.2023 |
15:00 |
TŘINEC |
LITVÍNOV |
20 |
Ne |
19.11.2023 |
17:00 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
MLADÁ BOLESLAV |
20 |
Ne |
19.11.2023 |
17:00 |
OLOMOUC |
VÍTKOVICE |
20 |
Ne |
19.11.2023 |
16:00 |
SPARTA PRAHA |
BRNO |
20 |
Ne |
19.11.2023 |
17:00 |
PARDUBICE |
LIBEREC |
20 |
Ne |
19.11.2023 |
15:30 |
KARLOVY VARY |
HRADEC KRÁLOVÉ |
20 |
Ne |
19.11.2023 |
16:00 |
KLADNO |
PLZEŇ |
|
|
|
|
|
|
21 |
Pá |
24.11.2023 |
17:30 |
LITVÍNOV |
KARLOVY VARY |
21 |
Pá |
24.11.2023 |
17:30 |
VÍTKOVICE |
SPARTA PRAHA |
21 |
Pá |
24.11.2023 |
18:00 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
KLADNO |
21 |
Pá |
24.11.2023 |
17:30 |
MLADÁ BOLESLAV |
TŘINEC |
21 |
Pá |
24.11.2023 |
18:00 |
LIBEREC |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
21 |
Pá |
24.11.2023 |
18:00 |
BRNO |
PARDUBICE |
21 |
Pá |
24.11.2023 |
17:30 |
PLZEŇ |
OLOMOUC |
|
|
|
|
|
|
22 |
Ne |
26.11.2023 |
16:00 |
VÍTKOVICE |
PLZEŇ |
22 |
Ne |
26.11.2023 |
16:00 |
KLADNO |
MLADÁ BOLESLAV |
22 |
Ne |
26.11.2023 |
17:00 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
LITVÍNOV |
22 |
Ne |
26.11.2023 |
15:30 |
KARLOVY VARY |
TŘINEC |
22 |
Ne |
26.11.2023 |
17:00 |
OLOMOUC |
BRNO |
22 |
Ne |
26.11.2023 |
16:00 |
SPARTA PRAHA |
LIBEREC |
22 |
Ne |
26.11.2023 |
17:00 |
PARDUBICE |
HRADEC KRÁLOVÉ |
|
|
|
|
|
|
23 |
Út |
28.11.2023 |
17:30 |
LITVÍNOV |
SPARTA PRAHA |
23 |
Út |
28.11.2023 |
17:00 |
TŘINEC |
KLADNO |
23 |
Út |
28.11.2023 |
18:00 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
OLOMOUC |
23 |
Út |
28.11.2023 |
18:00 |
LIBEREC |
VÍTKOVICE |
23 |
Út |
28.11.2023 |
17:30 |
KARLOVY VARY |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
23 |
Út |
28.11.2023 |
17:30 |
MLADÁ BOLESLAV |
PARDUBICE |
23 |
Út |
28.11.2023 |
18:00 |
BRNO |
PLZEŇ |
|
|
|
|
|
|
24 |
Pá |
01.12.2023 |
18:00 |
PARDUBICE |
KARLOVY VARY |
24 |
Pá |
01.12.2023 |
17:30 |
VÍTKOVICE |
BRNO |
24 |
Pá |
01.12.2023 |
18:00 |
OLOMOUC |
LIBEREC |
24 |
Pá |
01.12.2023 |
18:30 |
SPARTA PRAHA |
HRADEC KRÁLOVÉ |
24 |
Pá |
01.12.2023 |
17:30 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
TŘINEC |
24 |
Pá |
01.12.2023 |
18:00 |
KLADNO |
LITVÍNOV |
24 |
Pá |
01.12.2023 |
17:30 |
PLZEŇ |
MLADÁ BOLESLAV |
|
|
|
|
|
|
25 |
Ne |
03.12.2023 |
15:00 |
TŘINEC |
PARDUBICE |
25 |
Ne |
03.12.2023 |
15:30 |
KARLOVY VARY |
SPARTA PRAHA |
25 |
Ne |
03.12.2023 |
17:00 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
KLADNO |
25 |
Ne |
03.12.2023 |
16:00 |
MLADÁ BOLESLAV |
OLOMOUC |
25 |
Ne |
03.12.2023 |
15:30 |
LITVÍNOV |
VÍTKOVICE |
25 |
Ne |
03.12.2023 |
16:00 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
PLZEŇ |
25 |
Ne |
03.12.2023 |
16:00 |
LIBEREC |
BRNO |
|
|
|
|
|
|
26 |
Pá |
08.12.2023 |
18:00 |
OLOMOUC |
LITVÍNOV |
26 |
Pá |
08.12.2023 |
18:30 |
SPARTA PRAHA |
MLADÁ BOLESLAV |
26 |
Pá |
08.12.2023 |
17:30 |
VÍTKOVICE |
HRADEC KRÁLOVÉ |
26 |
Pá |
08.12.2023 |
18:00 |
BRNO |
TŘINEC |
26 |
Pá |
08.12.2023 |
18:00 |
KLADNO |
KARLOVY VARY |
26 |
Pá |
08.12.2023 |
18:00 |
PARDUBICE |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
26 |
Pá |
08.12.2023 |
17:30 |
PLZEŇ |
LIBEREC |
|
|
|
|
|
|
27 |
Ne |
10.12.2023 |
16:00 |
SPARTA PRAHA |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
27 |
Ne |
10.12.2023 |
17:00 |
OLOMOUC |
KLADNO |
27 |
Ne |
10.12.2023 |
16:00 |
VÍTKOVICE |
KARLOVY VARY |
27 |
Ne |
10.12.2023 |
16:30 |
PLZEŇ |
TŘINEC |
27 |
Ne |
10.12.2023 |
16:00 |
LIBEREC |
MLADÁ BOLESLAV |
27 |
Ne |
10.12.2023 |
17:00 |
PARDUBICE |
LITVÍNOV |
27 |
Ne |
10.12.2023 |
17:00 |
BRNO |
HRADEC KRÁLOVÉ |
|
|
|
|
|
|
28 |
St |
20.12.2023 |
18:00 |
KLADNO |
PARDUBICE |
28 |
St |
20.12.2023 |
17:30 |
MLADÁ BOLESLAV |
VÍTKOVICE |
28 |
St |
20.12.2023 |
18:00 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
LIBEREC |
28 |
St |
20.12.2023 |
17:00 |
TŘINEC |
SPARTA PRAHA |
28 |
St |
20.12.2023 |
17:30 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
OLOMOUC |
28 |
St |
20.12.2023 |
17:30 |
LITVÍNOV |
PLZEŇ |
28 |
St |
20.12.2023 |
17:30 |
KARLOVY VARY |
BRNO |
|
|
|
|
|
|
29 |
Pá |
22.12.2023 |
17:30 |
PLZEŇ |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
29 |
Pá |
22.12.2023 |
18:30 |
SPARTA PRAHA |
PARDUBICE |
29 |
Pá |
22.12.2023 |
18:00 |
BRNO |
LITVÍNOV |
29 |
Pá |
22.12.2023 |
18:00 |
OLOMOUC |
KARLOVY VARY |
29 |
Pá |
22.12.2023 |
17:30 |
VÍTKOVICE |
KLADNO |
29 |
Pá |
22.12.2023 |
18:00 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
MLADÁ BOLESLAV |
29 |
Pá |
22.12.2023 |
18:00 |
LIBEREC |
TŘINEC |
|
|
|
|
|
|
30 |
Út |
26.12.2023 |
16:00 |
MLADÁ BOLESLAV |
BRNO |
30 |
Út |
26.12.2023 |
16:00 |
KLADNO |
SPARTA PRAHA |
30 |
Út |
26.12.2023 |
17:00 |
TŘINEC |
VÍTKOVICE |
30 |
Út |
26.12.2023 |
17:00 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
HRADEC KRÁLOVÉ |
30 |
Út |
26.12.2023 |
17:00 |
PARDUBICE |
OLOMOUC |
30 |
Út |
26.12.2023 |
15:30 |
KARLOVY VARY |
PLZEŇ |
30 |
Út |
26.12.2023 |
15:30 |
LITVÍNOV |
LIBEREC |
|
|
|
|
|
|
31 |
Čt |
28.12.2023 |
17:30 |
PLZEŇ |
SPARTA PRAHA |
31 |
Čt |
28.12.2023 |
17:30 |
MLADÁ BOLESLAV |
KARLOVY VARY |
31 |
Čt |
28.12.2023 |
18:00 |
OLOMOUC |
TŘINEC |
31 |
Čt |
28.12.2023 |
17:30 |
VÍTKOVICE |
PARDUBICE |
31 |
Čt |
28.12.2023 |
18:00 |
LIBEREC |
KLADNO |
31 |
Čt |
28.12.2023 |
18:00 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
LITVÍNOV |
31 |
Čt |
28.12.2023 |
18:00 |
BRNO |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
|
|
|
|
|
|
32 |
So |
30.12.2023 |
16:00 |
SPARTA PRAHA |
OLOMOUC |
32 |
So |
30.12.2023 |
15:30 |
LITVÍNOV |
MLADÁ BOLESLAV |
32 |
So |
30.12.2023 |
17:00 |
TŘINEC |
HRADEC KRÁLOVÉ |
32 |
So |
30.12.2023 |
15:30 |
KARLOVY VARY |
LIBEREC |
32 |
So |
30.12.2023 |
16:00 |
KLADNO |
BRNO |
32 |
So |
30.12.2023 |
17:00 |
PARDUBICE |
PLZEŇ |
32 |
So |
30.12.2023 |
17:00 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
VÍTKOVICE |
|
|
|
|
|
|
47 |
St |
03.01.2024 |
17:30 |
LITVÍNOV |
KARLOVY VARY |
47 |
St |
03.01.2024 |
17:30 |
VÍTKOVICE |
SPARTA PRAHA |
47 |
St |
03.01.2024 |
18:00 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
KLADNO |
47 |
St |
03.01.2024 |
17:30 |
MLADÁ BOLESLAV |
TŘINEC |
47 |
St |
03.01.2024 |
18:00 |
LIBEREC |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
47 |
St |
03.01.2024 |
18:00 |
BRNO |
PARDUBICE |
47 |
St |
03.01.2024 |
17:30 |
PLZEŇ |
OLOMOUC |
|
|
|
|
|
|
33 |
Pá |
05.01.2024 |
17:30 |
LITVÍNOV |
TŘINEC |
33 |
Pá |
05.01.2024 |
17:30 |
MLADÁ BOLESLAV |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
33 |
Pá |
05.01.2024 |
17:30 |
VÍTKOVICE |
OLOMOUC |
33 |
Pá |
05.01.2024 |
18:00 |
BRNO |
SPARTA PRAHA |
33 |
Pá |
05.01.2024 |
18:00 |
LIBEREC |
PARDUBICE |
33 |
Pá |
05.01.2024 |
18:00 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
KARLOVY VARY |
33 |
Pá |
05.01.2024 |
17:30 |
PLZEŇ |
KLADNO |
|
|
|
|
|
|
34 |
Ne |
07.01.2024 |
15:30 |
KARLOVY VARY |
LITVÍNOV |
34 |
Ne |
07.01.2024 |
16:00 |
SPARTA PRAHA |
VÍTKOVICE |
34 |
Ne |
07.01.2024 |
16:00 |
KLADNO |
HRADEC KRÁLOVÉ |
34 |
Ne |
07.01.2024 |
15:00 |
TŘINEC |
MLADÁ BOLESLAV |
34 |
Ne |
07.01.2024 |
17:00 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
LIBEREC |
34 |
Ne |
07.01.2024 |
17:00 |
PARDUBICE |
BRNO |
34 |
Ne |
07.01.2024 |
17:00 |
OLOMOUC |
PLZEŇ |
|
|
|
|
|
|
35 |
Pá |
12.01.2024 |
17:30 |
PLZEŇ |
VÍTKOVICE |
35 |
Pá |
12.01.2024 |
17:30 |
MLADÁ BOLESLAV |
KLADNO |
35 |
Pá |
12.01.2024 |
17:30 |
LITVÍNOV |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
35 |
Pá |
12.01.2024 |
17:00 |
TŘINEC |
KARLOVY VARY |
35 |
Pá |
12.01.2024 |
18:00 |
BRNO |
OLOMOUC |
35 |
Pá |
12.01.2024 |
18:00 |
LIBEREC |
SPARTA PRAHA |
35 |
Pá |
12.01.2024 |
18:00 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
PARDUBICE |
|
|
|
|
|
|
36 |
Ne |
14.01.2024 |
16:00 |
SPARTA PRAHA |
LITVÍNOV |
36 |
Ne |
14.01.2024 |
16:00 |
KLADNO |
TŘINEC |
36 |
Ne |
14.01.2024 |
17:00 |
OLOMOUC |
HRADEC KRÁLOVÉ |
36 |
Ne |
14.01.2024 |
16:00 |
VÍTKOVICE |
LIBEREC |
36 |
Ne |
14.01.2024 |
17:00 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
KARLOVY VARY |
36 |
Ne |
14.01.2024 |
17:00 |
PARDUBICE |
MLADÁ BOLESLAV |
36 |
Ne |
14.01.2024 |
16:30 |
PLZEŇ |
BRNO |
|
|
|
|
|
|
37 |
Pá |
19.01.2024 |
17:30 |
KARLOVY VARY |
PARDUBICE |
37 |
Pá |
19.01.2024 |
18:00 |
BRNO |
VÍTKOVICE |
37 |
Pá |
19.01.2024 |
18:00 |
LIBEREC |
OLOMOUC |
37 |
Pá |
19.01.2024 |
18:00 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
SPARTA PRAHA |
37 |
Pá |
19.01.2024 |
17:00 |
TŘINEC |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
37 |
Pá |
19.01.2024 |
17:30 |
LITVÍNOV |
KLADNO |
37 |
Pá |
19.01.2024 |
17:30 |
MLADÁ BOLESLAV |
PLZEŇ |
|
|
|
|
|
|
38 |
Ne |
21.01.2024 |
17:00 |
PARDUBICE |
TŘINEC |
38 |
Ne |
21.01.2024 |
16:00 |
SPARTA PRAHA |
KARLOVY VARY |
38 |
Ne |
21.01.2024 |
16:00 |
KLADNO |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
38 |
Ne |
21.01.2024 |
17:00 |
OLOMOUC |
MLADÁ BOLESLAV |
38 |
Ne |
21.01.2024 |
16:00 |
VÍTKOVICE |
LITVÍNOV |
38 |
Ne |
21.01.2024 |
16:30 |
PLZEŇ |
HRADEC KRÁLOVÉ |
38 |
Ne |
21.01.2024 |
17:00 |
BRNO |
LIBEREC |
|
|
|
|
|
|
39 |
Út |
23.01.2024 |
17:30 |
LITVÍNOV |
OLOMOUC |
39 |
Út |
23.01.2024 |
17:30 |
MLADÁ BOLESLAV |
SPARTA PRAHA |
39 |
Út |
23.01.2024 |
18:00 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
VÍTKOVICE |
39 |
Út |
23.01.2024 |
17:00 |
TŘINEC |
BRNO |
39 |
Út |
23.01.2024 |
17:30 |
KARLOVY VARY |
KLADNO |
39 |
Út |
23.01.2024 |
17:30 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
PARDUBICE |
39 |
Út |
23.01.2024 |
18:00 |
LIBEREC |
PLZEŇ |
|
|
|
|
|
|
40 |
Pá |
26.01.2024 |
17:30 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
SPARTA PRAHA |
40 |
Pá |
26.01.2024 |
18:00 |
KLADNO |
OLOMOUC |
40 |
Pá |
26.01.2024 |
17:30 |
KARLOVY VARY |
VÍTKOVICE |
40 |
Pá |
26.01.2024 |
17:00 |
TŘINEC |
PLZEŇ |
40 |
Pá |
26.01.2024 |
17:30 |
MLADÁ BOLESLAV |
LIBEREC |
40 |
Pá |
26.01.2024 |
17:30 |
LITVÍNOV |
PARDUBICE |
40 |
Pá |
26.01.2024 |
18:00 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
BRNO |
|
|
|
|
|
|
41 |
Ne |
28.01.2024 |
17:00 |
PARDUBICE |
KLADNO |
41 |
Ne |
28.01.2024 |
16:00 |
VÍTKOVICE |
MLADÁ BOLESLAV |
41 |
Ne |
28.01.2024 |
16:00 |
LIBEREC |
HRADEC KRÁLOVÉ |
41 |
Ne |
28.01.2024 |
16:00 |
SPARTA PRAHA |
TŘINEC |
41 |
Ne |
28.01.2024 |
17:00 |
OLOMOUC |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
41 |
Ne |
28.01.2024 |
16:30 |
PLZEŇ |
LITVÍNOV |
41 |
Ne |
28.01.2024 |
17:00 |
BRNO |
KARLOVY VARY |
|
|
|
|
|
|
42 |
Pá |
02.02.2024 |
17:30 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
PLZEŇ |
42 |
Pá |
02.02.2024 |
18:00 |
PARDUBICE |
SPARTA PRAHA |
42 |
Pá |
02.02.2024 |
17:30 |
LITVÍNOV |
BRNO |
42 |
Pá |
02.02.2024 |
17:30 |
KARLOVY VARY |
OLOMOUC |
42 |
Pá |
02.02.2024 |
18:00 |
KLADNO |
VÍTKOVICE |
42 |
Pá |
02.02.2024 |
17:30 |
MLADÁ BOLESLAV |
HRADEC KRÁLOVÉ |
42 |
Pá |
02.02.2024 |
17:00 |
TŘINEC |
LIBEREC |
|
|
|
|
|
|
43 |
Ne |
04.02.2024 |
17:00 |
BRNO |
MLADÁ BOLESLAV |
43 |
Ne |
04.02.2024 |
16:00 |
SPARTA PRAHA |
KLADNO |
43 |
Ne |
04.02.2024 |
16:00 |
VÍTKOVICE |
TŘINEC |
43 |
Ne |
04.02.2024 |
16:00 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
43 |
Ne |
04.02.2024 |
17:00 |
OLOMOUC |
PARDUBICE |
43 |
Ne |
04.02.2024 |
16:30 |
PLZEŇ |
KARLOVY VARY |
43 |
Ne |
04.02.2024 |
16:00 |
LIBEREC |
LITVÍNOV |
|
|
|
|
|
|
44 |
St |
14.02.2024 |
18:30 |
SPARTA PRAHA |
PLZEŇ |
44 |
St |
14.02.2024 |
17:30 |
KARLOVY VARY |
MLADÁ BOLESLAV |
44 |
St |
14.02.2024 |
17:00 |
TŘINEC |
OLOMOUC |
44 |
St |
14.02.2024 |
18:00 |
PARDUBICE |
VÍTKOVICE |
44 |
St |
14.02.2024 |
18:00 |
KLADNO |
LIBEREC |
44 |
St |
14.02.2024 |
17:30 |
LITVÍNOV |
HRADEC KRÁLOVÉ |
44 |
St |
14.02.2024 |
17:30 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
BRNO |
|
|
|
|
|
|
45 |
Pá |
16.02.2024 |
18:00 |
OLOMOUC |
SPARTA PRAHA |
45 |
Pá |
16.02.2024 |
17:30 |
MLADÁ BOLESLAV |
LITVÍNOV |
45 |
Pá |
16.02.2024 |
18:00 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
TŘINEC |
45 |
Pá |
16.02.2024 |
18:00 |
LIBEREC |
KARLOVY VARY |
45 |
Pá |
16.02.2024 |
18:00 |
BRNO |
KLADNO |
45 |
Pá |
16.02.2024 |
17:30 |
PLZEŇ |
PARDUBICE |
45 |
Pá |
16.02.2024 |
17:30 |
VÍTKOVICE |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
|
|
|
|
|
|
46 |
Ne |
18.02.2024 |
15:00 |
TŘINEC |
LITVÍNOV |
46 |
Ne |
18.02.2024 |
17:00 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
MLADÁ BOLESLAV |
46 |
Ne |
18.02.2024 |
17:00 |
OLOMOUC |
VÍTKOVICE |
46 |
Ne |
18.02.2024 |
16:00 |
SPARTA PRAHA |
BRNO |
46 |
Ne |
18.02.2024 |
17:00 |
PARDUBICE |
LIBEREC |
46 |
Ne |
18.02.2024 |
15:30 |
KARLOVY VARY |
HRADEC KRÁLOVÉ |
46 |
Ne |
18.02.2024 |
16:00 |
KLADNO |
PLZEŇ |
|
|
|
|
|
|
48 |
Pá |
23.02.2024 |
17:30 |
VÍTKOVICE |
PLZEŇ |
48 |
Pá |
23.02.2024 |
18:00 |
KLADNO |
MLADÁ BOLESLAV |
48 |
Pá |
23.02.2024 |
17:30 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
LITVÍNOV |
48 |
Pá |
23.02.2024 |
17:30 |
KARLOVY VARY |
TŘINEC |
48 |
Pá |
23.02.2024 |
18:00 |
OLOMOUC |
BRNO |
48 |
Pá |
23.02.2024 |
18:30 |
SPARTA PRAHA |
LIBEREC |
48 |
Pá |
23.02.2024 |
18:00 |
PARDUBICE |
HRADEC KRÁLOVÉ |
|
|
|
|
|
|
49 |
Ne |
25.02.2024 |
15:30 |
LITVÍNOV |
SPARTA PRAHA |
49 |
Ne |
25.02.2024 |
15:00 |
TŘINEC |
KLADNO |
49 |
Ne |
25.02.2024 |
16:00 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
OLOMOUC |
49 |
Ne |
25.02.2024 |
16:00 |
LIBEREC |
VÍTKOVICE |
49 |
Ne |
25.02.2024 |
15:30 |
KARLOVY VARY |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
49 |
Ne |
25.02.2024 |
16:00 |
MLADÁ BOLESLAV |
PARDUBICE |
49 |
Ne |
25.02.2024 |
17:00 |
BRNO |
PLZEŇ |
|
|
|
|
|
|
50 |
Út |
27.02.2024 |
18:00 |
PARDUBICE |
KARLOVY VARY |
50 |
Út |
27.02.2024 |
17:30 |
VÍTKOVICE |
BRNO |
50 |
Út |
27.02.2024 |
18:00 |
OLOMOUC |
LIBEREC |
50 |
Út |
27.02.2024 |
18:30 |
SPARTA PRAHA |
HRADEC KRÁLOVÉ |
50 |
Út |
27.02.2024 |
17:30 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
TŘINEC |
50 |
Út |
27.02.2024 |
18:00 |
KLADNO |
LITVÍNOV |
50 |
Út |
27.02.2024 |
17:30 |
PLZEŇ |
MLADÁ BOLESLAV |
|
|
|
|
|
|
51 |
Pá |
01.03.2024 |
17:30 |
TŘINEC |
PARDUBICE |
51 |
Pá |
01.03.2024 |
17:30 |
KARLOVY VARY |
SPARTA PRAHA |
51 |
Pá |
01.03.2024 |
17:30 |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
KLADNO |
51 |
Pá |
01.03.2024 |
17:30 |
MLADÁ BOLESLAV |
OLOMOUC |
51 |
Pá |
01.03.2024 |
17:30 |
LITVÍNOV |
VÍTKOVICE |
51 |
Pá |
01.03.2024 |
17:30 |
HRADEC KRÁLOVÉ |
PLZEŇ |
51 |
Pá |
01.03.2024 |
17:30 |
LIBEREC |
BRNO |
|
|
|
|
|
|
52 |
Ne |
03.03.2024 |
17:00 |
OLOMOUC |
LITVÍNOV |
52 |
Ne |
03.03.2024 |
17:00 |
SPARTA PRAHA |
MLADÁ BOLESLAV |
52 |
Ne |
03.03.2024 |
17:00 |
VÍTKOVICE |
HRADEC KRÁLOVÉ |
52 |
Ne |
03.03.2024 |
17:00 |
BRNO |
TŘINEC |
52 |
Ne |
03.03.2024 |
17:00 |
KLADNO |
KARLOVY VARY |
52 |
Ne |
03.03.2024 |
17:00 |
PARDUBICE |
ČESKÉ BUDĚJOVICE |
52 |
Ne |
03.03.2024 |
17:00 |
PLZEŇ |
LIBEREC |
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz