Startuje druhý ročník Ledové klapky. Hledáme nejlepší hokejové video!

BPA sport marketing vyhlašuje druhý ročník Ledové klapky, soutěže, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Na základě zkušeností z minulého ročníku bude navíc možné videa zařadit do tří kategorií. Soupeřit mezi sebou tak mohou srovnatelnější díla co do obsahu a formy.

Odměnou pro nejlepší videa bude trofej a finanční obnos v rozpětí dle umístění od 15 000 do 5 000 korun, který je primárně určen k zakoupení techniky za účelem podpory práce s videem.
Hodně štěstí všem! Přihlášky přijímáme až do 3. května 2019.

Všechna videa zařazená do soutěže obdrží potvrzovací emailovou zprávu.

I v letošním ročníku do poroty zasednou odborníci z předních českých médií. Nově Vojtěch Šišma, výkonný ředitel sportovně marketingové agentury 2Score, která spravuje platformu SportBiz, sdružující to nejlepší z českého ale i světového sportovního marketingu. Za iSport.cz bude hlasovat krásná redaktorka Simona Kubišová, která je také moderátorkou vlastního lifestylového pořadu Se Simonou na O2 TV Sport, sledující životy hokejistů i mimo ledovou plochu.

Své hlasy bude i nadále udělovat Alan Záruba, zástupce skupiny Nova, Jan Polák, Account Director Ipsos marketing a Kateřina Straková, redaktorka MediaGuru.cz.
Další členové poroty jsou v jednání, více informací pak naleznete na webových stránkách ledovaklapka.cz v sekci Porota.

Agentura 2Score navíc věnuje všem třem vítězům z jednotlivých kategorií 2 vstupenky na akci SportBiz Live, kde jsou pravidelně diskutována aktuální témata kolem sportovního marketingu.

Videa přihlaste skrze formulář na www.ledovaklapka.cz, který odešlete na e-mailovou adresu klapka@bpa.cz

Ze všech přihlášených videí vybere z každé kategorie odborná porota do 9. května TOP 5 videí, která budou zveřejněna na webu ledovaklapka.cz. Následovat budou 3 nejlepší, reportážní a propagační a 1 amatérské. I fanoušci si přijdou na své, sami si zvolí svého vítěze. Více o kategoriích na internetových stránkách soutěže.

Loňské předávání cen / Ledová klapka 2018

Nejlepší videa 1. ročníku

1. místo: VHK ROBE Vsetín – Tací sa nerodí na rovině. Oficiální klip VHK ROBE Vsetín k sezoně 2017/2018

2. místo: HC Meteor Třemošná – Život v Meteoru Třemošná. Dospívání malého hokejisty v dospělého otce

3. místo: BK Mladá Boleslav – Je lepší být u toho. Sezonní spot, který láká fanoušky na stadion