Legenda pomáhá. Poslední šance pro fanoušky, aukce dresů finišuje

2. února 2018, 12:05

hokej.cz

Fanoušci, kterým se loni nepodařilo vydražit dres z unikátního projektu Legenda pomáhá, mají poslední šanci, jak jej získat. Aukce nevyzvednutých či nevydražených dresů je opět tu. Potrvá do 15. února. V pozoru musejí být hlavně příznivci WSM Ligy a třetí nejvyšší soutěže.

Nový fanshop

Dražit můžete na webu sportovniaukce.cz »

Projekt Legenda pomáhá vznikl u příležitosti výročí 50 let od chvíle, kdy legendární hráč a trenér Ivan Hlinka poprvé nastoupil do zápasu nejvyšší soutěže. Do akce se zapojily všechny kluby Tipsport extraligy, WSM Ligy, vybrané celky druhé ligy a zástupci univerzitního hokeje.

Vyvolávací cena dresů je 867 korun. Částka v sobě zahrnuje čísla, která byla pro sezonu 2016-17 specifická – tedy 80 let nejvyšší soutěže a nedožité 67. narozeniny Ivana Hlinky. Výtěžek z dražby bude předán Nadačnímu fondu Ivana Hlinky, který pomáhá bývalým hráčům a funkcionářům, kteří se sami nebo jejich rodiny nacházejí v sociálně obtížné životní situaci.

K dispozici jsou ještě dresy hráčů Benátek nad Jizerou, Frýdku-Místku, Havířova, Kadaně, Litoměřic, Prostějova, Přerova, Třebíče, Ústí nad Labem, Mostu, Děčína, Jablonce nad Nisou, Moravských Budějovic a Písku. Mimo jiné Bohumila Janka, Václava Kočího, Adama Dlouhého a dalších borců.

Foto: Michal Polák, hc-havirov.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz