Liberec potvrdil odchod Hudáčka, loučí se i Marosz a další

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Vítězové Prezidentského poháru z Liberce budou i v příštím ročníku reprezentovat český hokej v Lize mistrů a na domácí scéně mířit co nejvýš. Ale s jakými hráči? Prozatím Tygři oznámili všechny odchody.

partneři českého hokeje

Že pod Ještědem nebude pokračovat nejlepší gólman soutěže Dominik Hrachovina, bylo jasné už delší dobu. Stejně tak se Tygři v předstihu rozloučili i s Lukášem Krenželokem, odchod byl víceméně jistý i u střeleckého rekordmana Libora Hudáčka.

Ve čtvrtek pak klub potvrdil rovněž konec brankáře Marka Schwarze a mladého forvarda Jana Ordoše, jenž poprvé v kariéře vyzkouší zahraničí, konkrétně švédskou nejvyšší soutěž. Schwarz už podepsal v Mladé Boleslavi.

Kdo další klub opouští?

Liberec představí kompletně nové složení brankářů, neboť už nepočítá ani s Justinem Petersem. Kanadský gólman strávil část ročníku na hostování v Mladé Boleslavi, za Tygry odchytal dvanáct utkání s úspěšností 88,15 procenta.

Po roce se s prestižní organizací loučí také obranné věže Oldrich Kotvan a Roman Graborenko.

Posledním ve výčtu odchodů je útočník Rostislav Marosz. Tomu k nové smlouvě nepomohlo ani 27 kanadských bodů za 6 branek a 21 nahrávek. Za posledních šest sezon přitom v nejvyšší soutěži vystřídal pět klubů.

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz