Hokejka TV
Doporučujeme

fangear.cz

před 9 dny

Hradec podepsal další velkou naději. Na try-outu má navrátilce z USA

Po Adamu Novotném podepsal profesionální smlouvu v hradeckém Mountfieldu i další talent narozený v roce 2007 – obránce Štěpán Černý. V nadcházející sezoně by chtěl klepat na dveře A-týmu. Hradec dá v letní přípravě šanci také jednomu navrátilci ze zámořské univerzity.

před 10 dny

Haken: Nejsme tak velká země, abychom nemohli hrát celorepublikově

V nejbližších týdnech už bychom se měli dozvědět informace k formátu mládežnických soutěží pro nadcházející sezonu. Ten, který naposledy přinesla juniorská extraliga, se však nezamlouvá ani Petru Hakenovi, šéftrenérovi mládeže v Mladé Boleslavi.

13. 5. 2024

Rozpis Hlinka Gretzky Cupu: S kým se Češi v Edmontonu porvou o postup?

Ani tři měsíce od sebe nebudou dělit vrchol šampionátu osmnáctek a start dalšího prestižního turnaje pro kategorii U18, Hlinka Gretzky Cupu. Nadcházející ročník letní akce se uskuteční od 5. do 10. srpna 2024 v kanadském Edmontonu, nyní už známe jeho program.

12. 5. 2024

Odpočítával jsem každý den! Jak se Krzysztof Macias vrátil „domů“ a zářil

Zapsal Polsko po 22 letech na střeleckou listinu elitní skupiny mistrovství světa, vrátil se „domů“ a pomohl vybojovat překvapivý bod proti úřadujícím bronzovým medailistům z posledního šampionátu. Krzysztof Macias byl spolu s týmem krok od senzace. Zklamání? To byste v případě tohoto mladíka hledali jen těžko.