Naděje pro Chomutov! Zvrat možná přinese nový investor

Foto: Kateřina Kundertová

Chomutovský klub avizoval, že o jeho budoucnosti se rozhodne koncem tohoto týdne. Definitivní verdikt, jakou soutěž budou Piráti hrát, se ovšem znovu oddálil.

partneři českého hokeje

„Když jsme naposledy komentovali aktuální situaci, ještě nebyla ve hře možnost vstupu nového investora, se kterým nyní jednáme,“ vysvětluje na chomutovských stránkách předseda výkonného výboru Daniel Badinka.

Piráti mají nedořešené závazky vůči hráčům, do konce července se ale potřebují s věřiteli dohodnout, aby dostali licenci na Chance ligu.

S dluhy má pomoci právě potenciální investor. „Sešel jsem se s Liborem Zbořilem z hráčské asociace, kterému jsem sdělil, že máme možnost získat investora, který by výrazně pomohl k vyrovnání s hráči,“ popisuje Badinka probíhající dění. „Pan Zbořil nyní bude jednat s hráči a jejich agenty o možnosti přijmutí nabídky nového investora.“

„Pan Zbořil nyní bude jednat s hráči a jejich agenty o možnosti přijmutí nabídky nového investora.“

„Pokud dojde k dohodě o řešení přijatelné pro všechny, měla by druhá nejvyšší soutěž ve městě zůstat,“ dává Badinka naději fanouškům.

Pokud by Chomutov v Chance lize nehrál, musel do by do krajské ligy. „Jak už jsme prohlásili nedávno, nechceme se vzdát bez boje, proto zkoušíme opravdu všechno. Věřím, že v tomto případě posunutí termínu definitivního rozhodnutí o zhruba dva týdny všichni pochopí,“ cituje Badinku web piratichomutov.cz.

Foto: Kateřina Kundertová

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz