сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Novinky z TELH: Pokuta pro rozhodčí i dvě hráčské stopky

V nedělním utkání mezi Českými Budějovicemi a Třincem chybovali rozhodčí u branky Milana Doudery z 11. minuty, která nebyla uznána pro postavení útočícího hráče v brankovišti. K celé situaci se vyjádřil šéf rozhodčích Vladimír Pešina.

„Rozhodčí chybně vybral místo, ze kterého posuzoval brankovou situaci související s postavením útočících hráčů HC Oceláři Třinec. Z tohoto důvodu ji nesprávně vyhodnotil," říká Pešina v tiskové zprávě apklh.cz.

Zmíněný zápas, který nakonec vyhrál Motor 3:2, řídili Oldřich Hejduk a Matěj Sýkora.

Oba rozhodčí byli potrestáni pokutou ve výši poloviny zápasové odměny.

„I nadále máme v programu každý měsíc seminář všech ELH rozhodčích, na kterém se budeme mimo jiné soustředit na rozhodovací proces a zlepšování výběru místa pro posuzovaní situací," dodává Pešina s tím, že Třinec si mohl vzít trenérskou výzvu, ale toho nakonec nevyužil.

„Rozhodčí chybně vybral místo, ze kterého posuzoval brankovou situaci související s postavením útočících hráčů HC Oceláři Třinec. Z tohoto důvodu ji nesprávně vyhodnotil."

„Rozhodčí dostávají po každém utkání zpětnou vazbu od delegáta či Vladimíra Pešiny a zároveň jsou ve videobance přístupné jednotlivé situace z utkání i dalším rozhodčím," uvádí Asociace profesionálních klubů ledního hokeje.

Havlín si nezahraje dva zápasy, Dufek jeden

Práci měl také předseda disciplinární komise Viktor Ujčík.

Ten potrestal karlovarského obránce Tomáše Havlína stopkou na dva duely, když atakoval brněnského útočníka Andreje Kollára. Havlín tak vynechá dnešní souboj proti Hradci Králové a páteční bitvu s Třincem.

Z duelu mezi Energií a Brnem si počínal nedovoleně i Jan Dufek, který nebezpečně trefil Víta Jiskru. Dufek zápas nedohrál, když dostal trest na pět minut plus do konce utkání, teď ho Ujčík potrestal ještě stopkou na jeden zápas.

Brno ho tak bude postrádat dnes proti Českým Budějovicím. I proto za Kometu nastoupí v rámci střídavých startů Zdeněk Okál.

Viktor Ujčík se zabýval i zákrokem Marka Baránka na Michala Kunce, ke kterému došlo v neděli v Olomouci. Disciplinární řízení s plzeňským bekem ale bylo zastaveno.

Trestu se vyhnul i jeho spoluhráč Kryštof Hrabík, který proti Olomouci bodl soupeře špičkou hole.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz