Po pádu přišel v Chomutově velký třesk! Piráti mají nového majitele

Foto: Jan Pidrman, piratichomutov.cz

Krátce po sestupu z Tipsport extraligy do Chance ligy dochází v Chomutově k zásadním změnám. Piráti půjdou do příští sezony s novým majitelem, novým statutárním ředitelem i novou správní radou.

partneři českého hokeje

Hokej.cz o tom informoval tiskový mluvčí Libor Kult prostřednictvím tiskové zprávy:

Několik týdnů trvající jednání vyústila v dohodu současného majitele Ing. Jaroslava Veverky, MBA a majitele konsorcia firem HEROS Milana Soukupa, MBA o převzetí sta procent podílu Jaroslava Veverky staršího v akciové společnosti Piráti Chomutov. „Než proběhne převod akcií po právní stránce, budu fungovat v rámci plné moci,“ uvádí Milan Soukup, který se hned ujímá řízení klubu.

Zkušený podnikatel pohybující se v prostředí byznysu od roku 1991 už zároveň jednal s dalšími úspěšnými chomutovskými podnikateli, kteří projevili zájem zapojit se do majetkové struktury klubu.

Nejbližší valná hromada akciové společnosti Piráti Chomutov tedy odvolá z pozice statutárního ředitele Ing. Jaroslava Veverku a jmenuje do této pozice právě Milana Soukupa. Zároveň zvolí novou správní radu, jejíž přesné složení bude ještě předmětem dalších jednání.

Změny se dotknou rovněž zapsaného spolku, jenž se stará o chomutovskou mládež. Jeho novým předsedou bude Milan Soukup, do předsednictva zasednou Stanislav Mikšovic a Ing. Jaroslav Veverka, MBA. „Osobně si myslím, že pan Veverka toho pro Piráty a chomutovský hokej udělal opravdu hodně, proto jsme se dohodli, že bude mít významný vliv na chod mládeže,“ vysvětluje Milan Soukup.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz