PODCAST: Hinner o ambicích i trenérech v Porubě. Jak často chodí do kabiny?

Nová epizoda podcastu 1. Liga, taky liga shrnuje aktuální dění v Chance lize, vyzdvihuje úspěchy i krachy v úvodních kolech a přináší další exkluzivní rozhovor. Tentokrát stanul za mikrofonem generální manažer týmu HC RT TORAX Poruba Pavel Hinner.

Den s týmem HC ZUBR Přerov

Ještě před třemi lety hrála Poruba 2. ligu a koketovala se vstupem do polské nejvyšší soutěže. Rok nato Ostravané postoupili o patro výš, letos v létě mocně posílili a rázem se stali jedním z hlavních aspirantů na postup.

Generální manažer Pavel Hinner je s klubem spjatý už devátou sezonu a během této etapy si vyzkoušel různé funkce. V rozhovoru mluví o předsezónních ambicích, ale také o jednání se zahraničními hráči, o tom, jak prožívá zápasy či jak často si zve hokejisty na kobereček.

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na obvyklých streamovacích službách nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz