S Kanaďany, ale bez tří hráčů. Dynamo vyjelo na led a plánuje zúžení

Foto: Ladislav Adámek, hcdynamo.cz

Pardubice už makají na ledě. A sešel se téměř kompletní kádr včetně Kanaďanů Dennise Robertsona a Anthonyho Camary.

Fanshop národního týmu

„Konečně jsme spolu a tým se bude dávat dohromady. Celý týden bude takový více seznamovací a od příštího týdne začneme normálně trénovat,“ povídá trenér Richard Král pro klubový web.

Ovšem hlavnímu koučovi Dynama přeci jen chyběly tři jména, a to Denis Kusý, Robert Kousal a Michal Hrádek.

Kusého ještě trápí zranění a není jediný. „Robert Kousal má problém s kotníkem. Michal Hrádek je s reprezentací, ale jinak jsme kompletní,“ dodává Král.

„Robert Kousal má problém s kotníkem. Michal Hrádek je s reprezentací."

Pardubice jedou první týden na ledě jednofázově. Druhý už ale bude dvoufázový.

„Poté už budeme kádr trošičku zužovat, někteří odejdou po prvním týdnu, někteří tady budou ještě druhý týden a pak uvidíme, kdo půjde do přáteláků“ přibližuje Král pro hcdynamo.cz.

Ten má k dispozici pro nadcházející sezonu i nové posily včetně Adama Musila, Jana Košťálka, Dominika Frodla či Roberta Říčky.

„Určitě máme v hlavě, co od každého hráče můžeme očekávat, proč jsme je sem brali, takže víme, kam s kým počítáme. Akorát budeme ladit složení jednotlivých dvojic, trojic. V hlavě už samozřejmě něco máme, ale to ještě uvidíme,“ přiznává pardubický lodivod.

Dobře připraveni by měli být i Kanaďané Anthony Camara a nová posila Dennis Robertson.

Ale třicetiletý bek Robertson se musel vypořádat i s jedním menším problémem. „Nepřijela mu komplet výstroj, ztratila se někde na letišti, takže měl cizí věci, bylo to pro něj samozřejmě těžké,“ komentuje Král.

První přátelský zápas čeká pardubický celek 3. srpna v Ostravě proti Vítkovicím. O dva dny později se utká Dynamo doma s Olomoucí.

Foto: Ladislav Adámek, hcdynamo.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz