Svačina zůstane, Dynamo převzalo smlouvu od Komety. Pokračuje i Kantor

Foto: hcdynamo.cz

Pardubické Dynamo ze všech sil bojuje o záchranu a zároveň myslí na budoucnost. Tento týden klub oznámil uzavření nové smlouvy s Michalem Vondrkou, pokračovat bude také brankář Pavel Kantor. Navíc je jisté, že v kádru Východočechů zůstane rovněž Vladimír Svačina (na snímku).

Nový fanshop

Útočník s reprezentačními zkušenostmi přišel do Pardubic koncem prosince z Komety Brno. Uvedl se na úrovni, vedení Východočechů projevilo zájem, aby Svačina zůstal. A převzalo jeho smlouvu od Komety

„Se službami Vládi Svačiny jsme spokojeni. Má výbornou techniku hole, šikovné ruce, je to hráč do zakončení. Rychle se adaptoval do našeho týmu, je pracovitým hráčem, který nám přišel pomoci v těch nejdůležitějších zápasech v závěru sezony. Rozhodli jsme se tedy, že převezmeme jeho smlouvu z Komety Brno, kterou má do konce příští sezony,” vysvětlil na klubovém webu člen představenstva Dušan Salfický.

Svačina loni na jaře slavil titul s Třincem, poté ale u Ocelářů skončil a novou sezonu začínal v prvoligové Porubě. Následně přešel do Komety, odkud se vydal pomoci Dynamu. Za Východočechy zatím sehrál 14 extraligových utkání, připsal si dvě branky a pět nahrávek. Uvedl se i proměněnými samostatnými nájezdy v duelech s Olomoucí a Karlovými Vary.

Někdejší dlouholetý útočník Vítkovic setrvání v Dynamu vítá. „Jednání proběhlo korektně a rychle jsme se na všem domluvili. Věřím, že tuto sezonu s klukama úspěšné zvládneme a ta příští pak bude probíhat jinak než letos,” připomněl na stránkách pardubického klubu.

Foto: hcdynamo.cz

Představitelé Dynama už dřív oznámili prodloužení spolupráce s Michalem Vondrkou, jisté také je, že zůstává brankář Pavel Kantor. „Pavel během posledních utkání ukázal své kvality i přínos pro tým. Náš zájem o jeho služby byl velký a jsme rádi, že se nám podařilo získat ho i na další sezonu. Také nás těší, že jsme se domluvili ještě před koncem tohoto ročníku. Jedná se o kvalitního brankáře, který bude jednou z opor v našem brankovišti i v další sezoně," doplnil Dušan Salfický.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz