Bezprostředně: Krajíček hrál po osmi měsících! Co při návratu stihl?

Foto: Lukáš Filipec, hcocelari.cz

Od jeho posledního zápasu uplynulo víc než osm měsíců. Kapitán třineckých Ocelářů Lukáš Krajíček nastoupil v nedělním šestém kole Tipsport extraligy k utkání poprvé od 24. ledna. Co všechno ve vítězném střetnutí proti Hradci Králové stihl?

HokejkaTV

Při svém návratu si nešel jen tak rozhýbat nohy. Od Václava Varadi dostal slušnou porci minut.

Na ledě strávil dohromady 19 minut a 54 vteřin, víc odehráli jen čtyři Oceláři.

Ze šesti třineckých obránců, kteří do střetnutí zasáhli, toho odehrál víc než dvojice Martin Gernát (18:54) a Vladimír Roth (10:01).

V přesilových hrách strávil na hrací ploše dvě minuty a čtyři vteřiny, během oslabení byl vytížen dvě minuty a 35 vteřin. 

Kanadskými body na výhru 4:0 nepřispěl. U žádného vstřeleného gólu nebyl, a jelikož Mountfield pod Javorovým neskóroval, měl v +/- nulu. Nevyslal žádnou střelu branku, jednou se o to pokusil, ale ránu mu soupeř zblokoval. Rovněž nikoho nehitoval.

Do statistik se stihl zapsat jinak.

V 51. minutě si šel sednout na trestnou lavici, dostal menší trest za hákování. Povedlo se mu také zablokovat dvě střely soupeře, víc měli z jeho týmu jen David Musil s Vladimírem Draveckým (oba 3) a Milan Doudera (4).

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz