сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Minulému extraligovému týdnu kralovali brankáři. V našem výběru pěti nejlepších hráčů jsou totiž hned dva! A to poprvé v této sezoně. Činili se ale také útočníci, tři z nich náš výběr nejlepších výkonů minulého týdne doplňují.

Miroslav Svoboda, HC Škoda Plzeň

Plzeň se pyšní sérií pěti výher v řadě, která ji posunula na páté místo tabulky. Velkou roli v tom hrají výkony Miroslava Svobody, který se v našem výběru objevil i minulý týden. V tom posledním na své skvělé výkony navázal a dokonce je i vylepšil.

Svoboda se postavil do branky ve všech třech zápasech Plzně a třikrát si připsal vítězství. Dvakrát k tomu navíc pomohl jeho výborný výkon, když si proti Mladé Boleslavi a Českým Budějovicím připsal takzvané vychytané zápasy (tzn. že měl vyšší počet gólů chycených nad očekávání, než byl konečný rozdíl skóre zápasu.

Celkově Svoboda chytil šest gólů nad očekávání a v porovnání s průměrem byl lepší o 4,8 gólu. Za jeho záda prošly dohromady pouze tři střely a Svoboda si připsal úspěšnost zákroků rovných 97 %.

David Tomášek, HC Sparta Praha

Pod novými trenéry Sparta šlape, připsala si už šest výher v řadě a posunula se na šesté místo. V minulém týdnu se na tom hodně podílel David Tomášek, který ve třech zápasech zapsal čtyři body a společně se svým spoluhráčem Romanem Horákem byl nejproduktivnějším hráčem týdne.

Asistencí se Tomášek podílel na výhře 1:0 nad Třincem, třemi body pak podpořil výhru 6:2 nad Kometou. V součtu všech tří duelů vyslal Tomášek dvanáct střeleckých pokusů a spoluhráčům připravil svými přihrávkami jedenáct střeleckých pozic. Celkově se navíc podílel na sedmnácti vytvořených šancích Sparty.

Oliver Okuliar, Mountfield HK

Velkou krizi prožíval Hradec Králové, v neděli ale v derby proti Pardubicím sérii pěti proher zlomil. Výrazně se pod to podepsal Oliver Okuliar, který si v zápase připsal gól a asistenci. Slovenský forvard bodoval i v pátek proti Spartě, kdy asistoval u jediného gólu svého celku. Celkově se tak bodově Okuliar podílel na třech z pěti vstřelených gólů Hradce Králové.

Okuliar byl v ofenzívě velice aktivní, když měl celkově patnáct střeleckých pokusů, stejný počet střel navíc připravil i spoluhráčům. A celkově se podílel na devíti vytvořených šancích. Při hře 5 na 5 byl Okuliar na ledě u dvou vstřelených a u žádného obdrženého gólu, přičemž při jeho pobytu Hradec soupeře přestřílel v poměru 60:22.

Petr Kváča, Bílí Tygři Liberec

Kromě Svobody se výbornými výkony prezentoval v uplynulých sedmi dnech i Petr Kváča. Ten Liberci pomohl ke dvěma výhrám, a to nad Pardubicemi a Karlovými Vary. Proti Energii si pak připsal vychytaný zápas, když chytil 3,5 gólu nad očekávání při výhře 2:0. V celkovém součtu Kváča chytil 5,8 gólu nad očekávání, v tomto směru zaostal pouze za Svobodou.

V porovnání s průměrem byl Kváča lepší o 3,9 gólu, celkově inkasoval pouze tři góly a úspěšnost zákroků vyšponoval na 96,7 %. Tu očekávanou tím překonal o více než šest procentních bodů.

Andrej Kudrna, HC VERVA Litvínov

Litvínov sehrál v minulém týdnu dva zápasy. Nejprve v úterý padl 2:4 s Plzní, v neděli ale zvládl domácí zápas s Olomoucí. Třemi body se na výhře podílel Andrej Kudrna, který si dvěma góly upevnil pozici nejlepšího střelce týmu.

V součtu obou zápasů byl Kudrna střelecky velmi aktivní, když měl celkem osmnáct střeleckých pokusů, polovina z nich navíc přišla z oblasti slotu. Celkově se Kudrna podílel na jedenácti vytvořených šancích Litvínova.

Při hře 5 na 5 pak měl Litvínov s Kudrnou na ledě podíl střeleckých pokusů 65 % a podíl očekávaných gólů 68 %, když byl u tří vstřelených a u jednoho obdrženého gólu.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV