Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Filip Hronek je nejvýraznější osobností, která zasáhne do letošního ročníku Tipsport extraligy. Obránce Detroitu, tohoto času ve službách hradeckého Mountfieldu, prokázal své schopnosti hned v prvním utkání sezony.

Filip Hronek dostal podle očekávaní na ledě velký prostor, když odehrál suverénně největší porci času ze všech hráčů: 27 a půl minuty. K tomu mu pomohlo i sedm přesilových her, při nichž odehrál víc než osm minut. A nastupoval i v oslabení, kde přidal dalších pět minut.

Svůj čas na ledě pak Hronek využil náramně. Hned po osmi sekundách byl na ledě u první branky Hradce Králové a po minutě a čtvrt se pak sám prosadil nádhernou trefou v přesilové hře.

Kromě samotného gólu měl v celém zápase Hronek hned osm střeleckých pokusů, nejvíc ze všech hráčů.

I přesto, že České Budějovice byly při hře 5 na 5 co do počtu střel víc než vyrovnaným soupeřem (15:13 pro České Budějovice), při účasti Hronka měl Hradec Králové pozitivní bilanci s poměrem střeleckých pokusů i pokusů ze slotu nad 50 %.

Hradecký obránce byl na ledě u osmi pokusů svého týmu a sedmi Českých Budějovic. I pokusy ze slotu vyzněly lehce pro Mountfield, poměrem 4:3.

To vše korunoval Hronek účastí u dvou vstřelených branek Hradce Králové při hře 5 proti 5 a žádné inkasované.

Hronek tedy hned v prvním zápase sezony ukázal, že bude pro hradecké klíčovým hráčem a jeho schopnosti byly znatelné na obou koncích ledové plochy.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV