Hokejka news

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

Máme za sebou poslední listopadový týden, ve kterém většinu týmů čekala porce tří zápasů. Kteří hráči svými výkony pomohli nejvíc, a prosadili se tak do našeho výběru nejlepších hráčů týdne?

Lukáš Rousek (Ú, HC Sparta Praha)

Lukáš Rousek měl třemi body podíl na třech výhrách Sparty v minulém týdnu, když si postupně hráči z Prahy poradili s Vítkovicemi, Kladnem a nakonec i Zlínem. Rousek si během těchto zápasů připsal sedm střel na branku a hned devět pokusů ze slotu. Navíc byl velmi aktivní i v transportu puku. Rousek si připsal hned 20 úspěšných vstupů do pásma a 22 úspěšných výstupů, v obou statistikách patřil k nejlepším. Navíc s ním na ledě měla Sparta bilanci vstřelených a inkasovaných branek 4:0.

Tomáš Filippi (Ú, Bílí Tygři Liberec)

Liberecký Tomáš Filippi měl stejně jako Rousek tři kanadské body. V případě Filippiho se jedná o jednu branku a dvě primární asistence. Liberec odehrál pouze dva zápasy, kde si připsal pět ze šesti možných bodů. S Filippim na ledě měl Liberec v obou zápasech velkou převahu, když střelecké pokusy byly v jeho prospěch 52:16. Sám Filippi se dostal hned k 10 pokusům ze slotu a 11krát připravil pozice spoluhráčům. Při jeho účasti na ledě také Bílí Tygři vstřelili čtyři góly a neinkasovali ani jednou.

Lukáš Kucsera (Ú, HC Kometa Brno)

I Lukáš Kucsera si připsal v minulém týdnu tři kanadské body, když vstřelil dva góly a na jeden přihrál. Kucserovi se zadařilo především proti Kladnu (výhra 4:1), kde skóroval ve vlastním oslabení a měl primární asistenci u vítězného gólu. Svoji druhou branku si předtím připsal při výhře nad Olomoucí. Kucsera si připsal taky osm střeleckých pokusů ze slotu a pět střel na branku. S ním na ledě Kometa pak soupeře celkově gólově přestřílela 5:1.

Samson Mahbod (Ú, HC Litvínov)

Kanadský forvard Samson Mahbod si připsal za minulý týden hned čtyři primární body, nikdo neměl více. I díky jeho výkonům si tak Litvínov připsal dvě výhry ze tří utkání. Kromě toho byl Mahbod i aktivní střelecky, když vyslal hned 11 střel na branku a měl sedm střeleckých pokusů ze slotu. K tomu ještě přidal i devět přihrávek na střelu, pět z nich bylo do slotu. Litvínov s ním na ledě přestřílel souepře 81:46 a gólový poměr byl 4:3.

Gašper Krošelj (B, BK Mladá Boleslav)

V našem výčtu nejlepších hráčů se opět objevuje i brankář Gašper Krošelj. Ten startoval ve všech třech utkáních Mladé Boleslavi a vychytal tři výhry, navíc si připsal i jedno čisté konto. V součtu čelil za tři utkání hned 98 střelám a 93 z nich zneškodnil. Jeho úspěšnost zákroků tak byla téměř 95 %! Krošelj také zachránil Boleslavi 3,51 branky navíc oproti průměrnému brankáři extraligy. Slovinský brankář je v opravdu famózní formě.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV