Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Opět je tu ohlédnutí za uplynulým týdnem a jeho nejlepšími hráči. Kdo tentokrát patří do našeho výběru nejlepších pěti?

Martin Růžička, HC Oceláři Třinec

Oceláři dokázali překonat černou sérii porážek a v minulém týdnu dvakrát zvítězili nad poměrně těžkými soupeři. A opět u toho nechyběl Martin Růžička. Ten si ve třech utkáních připsal šest bodů, nejvíce ze všech hráčů. Bodově se prosadil v každém ze tří zápasů a řídil především nedělní výhru nad Spartou, kdy si připsal dvě branky a dvě asistence! Jeho pobyt na ledě byl znát, celkově měl prsty ve 39 střeleckých pokusech Třince a 22 šancích, když sám z prostoru slotu vystřelil desetkrát a ve 12 případech připravil pozici spoluhráčům. Oceláři při pobytu Růžičky na ledě přestříleli při hře 5 proti 5 své soupeře 48:27 a gólový poměr byl 4:1.

Jaroslav Vlach, Bílí Tygři Liberec

Jaroslav Vlach má poslední týdny velice kvalitní formu. A tu potvrdil i v posledních zápasech, především pak v nedělním utkání s Plzní, kdy dvěma góly rozhodl o výhře Bílých Tygrů. Celkově se prosadil třikrát a přidal ještě jednu asistenci. Zároveň byl Vlach druhým nejčastějším střelcem, když ve třech zápasech zapsal hned 26 střeleckých pokusů, do prostoru slotu se dostal v devíti případech a Liberec s ním na ledě soupeře přestřílel 56:37 za hry 5 na 5.

Milan Klouček, HC Dynamo Pardubice

Milan Klouček se postavil do brankoviště Pardubic ve dvou případech, a dvakrát se Pardubice mohly radovat z těsné výhry. Klouček ve dvou utkáních inkasoval dohromady pouze dvě branky, přičemž čelil 67 střelám. Úspěšnost zákroků tak zastavil na 97,1 %. Z prostoru slotu na něj šlo 18 pokusů a za svá záda nepustil ani jediný. Oproti extraligovému průměru chytil o 3,3 gólu navíc z těchto prostor, celkově pak za dva zápasy Pardubicím zachránil 4,1 branky a byl nejlepším brankářem minulého týdne.

Jakub Klepiš, HC Kometa Brno

Jakub Klepiš byl nejlepším střelcem týdne, když se prosadil ve čtyřech případech. Kometa i díky jeho trefám zvítězila nad Spartou a Libercem. Ke čtyřem brankám přidal Klepiš ještě jednu asistenci, a bodoval tak ve všech zápasech Brna. Paradoxně si však připsal víc střeleckých nahrávek, kterých měl 13, než samotných střeleckých pokusů. Na čtyři góly mu stačilo pouze šest střel na branku. Při hře 5 proti 5 pak Brno mělo vyrovnané skóre 2:2.

Tomáš Mikúš, HC Energie Karlovy Vary

Stejně jako Vlach si i Tomáš Mikúš připsal tři góly a jednu asistenci. A Karlovy Vary i díky jeho příspěvku slavily dvě výhry: nad Zlínem a Olomoucí. Mikúš byl při hře 5 proti 5 na ledě u dvou vstřelených branek a žádné obdržené. Celkově si pak ve třech utkáních připsal 16 střeleckých pokusů, když 11 z nich mířilo na branku. A sedm z těchto střel navíc přišlo z prostoru slotu. K tomu byl Mikúš velice aktivní v transportu puku z obranné do útočné třetiny. Z vlastního pásma úspěšně puk vyvezl ve 14 případech a do útočné třetiny pak pronikl s pukem na holi v 19 případech.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV