bahis siteleri

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Pět bodů z pěti zápasů a až jedenácté místo v tabulce. Zlín roli favorita Chance ligy hrubě nezvládá. A co je horší... Prohrává zaslouženě, protože předvádí opravdu mizerné výkony. Důkazem jsou i statistiky.

NEJHORŠÍ OFENZIVA. Zlín dal v pěti zápasech jen osm gólů, všechna ostatní mužstva z Chance ligy už se přitom dostala alespoň na jedenáct branek.

MIZERNÁ KONCOVKA. S výše uvedenou bilancí pochopitelně souvisí také špatná úspěšnost střelby – Zlín v gól proměnil jen 5,90 % střel.

ŽÁDNÝ TLAK SE NEKONÁ. Kromě neúspěšnosti střelby je ale problém hlavně v tom, že Berani až na úvodní zápas s Kolínem svého soupeře nedokážou přestřílet. Naopak oni sami jsou pod tlakem, o čemž svědčí celkový počet střel na branku 135:154 v jejich neprospěch. Horší poměr mají jen čtyři týmy.

O SMŮLE TO NENÍ. Populární analytickou statistikou, i díky své jednoduchosti, je tzv. index štěstí. Jde o součet úspěšnosti střelby a úspěšnosti zákroků. Obvykle se pohybuje okolo 100 %. Pokud je nějaký tým výrazně nad touto hodnotou, do budoucna se dá očekávat výkonnostní sešup. Kdo je naopak hluboko pod ní, má zrovna smůlu a časem se zvedne. Jenže... Zlín je nyní na 98,80 %. To je průměrná hodnota, což značí, že dosavadní výsledky rozhodně nebyly o smůle. Víceméně šlo o zasloužené prohry.

HRA 5 NA 5. V oslabení patří Zlín s 89,66 % i díky skvěle chytajícímu Danielu Hufovi ke špičce, přesilovky také nemá až tak špatné (aktuálně v nich má 17,65% úspěšnost), problémem je tedy především hra v rovnovážném stavu. Berani si v ní vůbec neví rady, jejich hře chybí překvapivá myšlenka a kreativita.

NEDISCIPLINOVANOST. V jedné ze statistik je Zlín v popředí. Ale zrovna v té, kde to opravdu nechce – víc trestných minut než Zlín (62) dostala už jen Poruba (65).

MRÁZEK ČEKÁ NA GÓL. Patřil k největším letním posilám, ostatně v uplynulých dvou sezonách do posledních chvil bojoval o korunu krále střelců Chance ligy, letos ale Petr Mrázek stále čeká na první gól. Má jen jednu asistenci. Trápí ho i nižší ice time (14:11), než na jaký byl dosud zvyklý.

TRÁPÍ SE I OSTATNÍ. Také další očekávané opory se zatím hledají: neskórovali ani Denis Kindl s Tomášem Pospíšilem a třeba Antonín Honejsek má po pěti zápasech jen dva body. Na nule je potom ofenzivní bek Jan Bartko.

TRAGICKÁ DOMÁCÍ BILANCE. Tam, kde Zlín v minulé sezoně skončil, tam letos začal – na Zimním stadionu Luďka Čajky předvádí ostudné výkony. Berani prohráli oba domácí duely se šíleným skóre 1:6. Není divu, že pohár trpělivosti tamějších fanoušků dávno přetekl.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV