сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Přihlášení do HOKEJKY

Hokejka news

  • 15. 9. - 11:28

    Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

    Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

  • 4. 2. - 11:32

    O kapku lepší hokej

    4. únor je Světovým dnem rakoviny!
    Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

  • 26. 11. - 11:57

    Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

    Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

  • 3. 10. - 10:41

    Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

    Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

S předstihem můžeme prozradit, že až na Hokej.cz vyhlásíme nejlepší sestavu za měsíc září, nebude v ní chybět přerovský veterán Tomáš Kudělka. Na první pohled by se přitom nabízeli jiní kandidáti.

Všichni fanoušci však dobře vědí, že hokej není pouze o tom, kdo kolik získá bodů. Skutečný přínos hráčů, obzvlášť pak obránců, víc poodhalí analytické statistiky.

Zkusme tedy právě na základě čísel obhájit tvrzení, že Kudělka byl v září nejlepším obráncem Chance ligy.

Začněme rovnou tím nejsilnějším argumentem. Přestože má Kudělka nejvyšší ice time ze všech hráčů v soutěži (24:58), při hře 5 na 5 ještě nebyl u ani u jednoho inkasovaného gólu!

Naopak s ním na ledě Zubři v rovnovážném stavu skórovali hned třikrát. S Robertem Černým tedy aktuálně tvoří nejspolehlivější obrannou dvojici v lize.

Kudělka je zároveň první volbou trenérů na oslabení. Ostatně dnes už 35letý bek se v podstatě po celou kariéru soustředil právě na poctivou defenzivu.

Letos ale k výborné obranné práci přidává i nadstavbu v podobě zvýšené produktivity: vždyť v pěti dosavadních zápasech získal hned tři body (1+2), z toho dva zapsal při početní výhodě. I díky němu má tedy Přerov druhou nejlepší přesilovku v lize (s 30,00 %).

No a hlavně...

I díky Kudělkovi, ať už jde o samotné výkony na ledě nebo o jeho lídrovské schopnosti v kabině, vstoupil Přerov do sezony parádně: bodoval ve všech dosavadních zápasech a v tabulce se dotahuje na vedoucí Vsetín.

Foto: Markéta Křížová

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV