Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Ledové plochy na spoustě prvoligových stadionů už jsou namraženy a celý stroj s názvem Chance liga už se zase pomalu ale jistě rozbíhá. A s ním samozřejmě dál pokračuje i pravidelný podcast 1. Liga, taky liga. Nová epizoda shrne aktuální přestupové i jiné novinky ze druhé nejvyšší soutěže a vyzpovídá výraznou osobnost Chance ligy posledních let Lukáše Endála.

Pro mnohé bylo jeho rozhodnutí před touto sezonou prvotřídním šokem. Lukáš Endál, elitní prvoligový kanonýr, znovu míří o patro níž do 2. ligy – nově se upsal Táboru. I když zájem o něj byl.

Co ho k tomuto rozhodnutí vedlo, proč nedopadl návrat domů do Havlíčkova Brodu a jak vidí své hokejové kroky v následujících letech? Odpovědi nejen na tyto otázky se dozvíte v nové epizodě.

Do velkého hokeje skočil ve Slavii v nejlepší a nejslavnější éře tohoto klubu. Tedy v době, kdy se vyhrávaly tituly a hráči dostávali štědré odměny. A Endál přiznal, že za mlada nebyl zrovna reklamou na pokoru a skromnost a možná kvůli tomu to nedotáhl v kariéře dál.

I proto teď mladším spoluhráčům radí, jak se tohoto chování vyvarovat. Stejně tak bude vedle hráčské kariéry pomáhat jako dovednostní trenér doma v Havlíčkově Brodě.

V rozhovoru se také dozvíte, co se stává s čepicemi na ledě po vstřeleném hattricku, proč se bojí zubařů, co je pro něj největším strašákem havlíčkobrodského zimáku nebo jak se střelec jeho kalibru neustále zdokonaluje. Také prozradí, co ho v hokejovém prostředí znechutilo a čemu by se chtěl věnovat v letech budoucích.

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV