Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Gólman Pavel Jekel se z marodky do zápasů vrátil rychleji, než se očekávalo – navíc je perfektně připravený. Vyzdvihnout zaslouží i frýdecko-místecký útočník Vladimír Svačina, který řídí nejlepší přesilovku v Chance lize.

Třída

Knotek? Práce všeho druhu!
Tomáš Knotek je nejen nejproduktivnějším hráčem (21 bodů) i nejlepším střelcem Slavie (9 gólů), současně jde příkladem svou bojovností: žádný jiný útočník v Chance lize nezblokoval tolik střel jako on (34). 

Jekelův velký návrat
Třebíčský brankář Pavel Jekel po operaci vyhřezlé ploténky a po náročné rekonvalescenci doposud naskočil do tří utkání. Všechny dovedl do vítězného konce, dohromady inkasoval jen šestkrát a celkově pochytal 93,02 % soupeřových střel.

Frýdek-Místek těží z přesilovek
Frýdek-Místek se během listopadu dostal z téměř beznadějné situace a už není poslední. Slezané se opírají o skvělé přesilovky, v nichž jsou dokonce s 23,38 % nejúspěšnější v Chance lize. Hned jedenáct přesilovkových bodů už stihl zapsat veterán Vladimír Svačina.

Vladimír Svačina

Vladimír Svačina | Foto: Samuel Rychecký, hcf-m.cz

Bída

Bartoš se v Jihlavě hledá
Loni skončil v kanadském bodování Chance ligy pátý, letos však ve statistikách vidět není. David Bartoš se po zdravotních problémech do bývalé formy prozatím nedostal, navzdory vysokému ice timu (19:53) získal ve třinácti zápasech jen dva body (2+0).

Chrobočkovo +/-
Přerovský obránce David Chroboček se ve statistice +/- propadl na hodnotu -11, jednoznačně nejnižší v týmu Zubrů a čtvrtou nejhorší v Chance lize. V rovnovážném stavu byl u sedmi vstřelených a šestnácti inkasovaných branek.

Kdo se trápí na vhazování?
Z hráčů, kteří už absolvovali alespoň 200 buly, mají nejhorší úspěšnost slávisté Edgars Kulda (41,59 %) s Markem Slavíkem (40,97 %) a přerovský mladík Lukáš Chludil (39,20 %).

Lukáš Chludil

Lukáš Chludil | Foto: Jan Gebauer, hokejprerov.cz

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV