Den s ženskou reprezentací: Zatrénuj si s olympioničkami!

Foto: Vít Golda, Český hokej

Skvělou příležitost budou mít koncem července mladé hokejistky ve věku 8 až 14 let. Český hokej pro ně nachystal den s ženskou reprezentací!

Zlatá hokejka 2022

Česká hokejová reprezentace žen se po své premiérové účasti na olympijských hrách začne chystat na novou sezonu, ještě v průběhu prázdnin ji ale čeká mistrovství světa v Dánsku. I během přípravy stihne potěšit dospívající hokejistky, které by jednou také chtěly na olympiádu.

Právě pro ně si připravila společně strávený den. Konkrétně neděli 24. července, kdy přivítá hokejové naděje na svém soustředění v Litoměřicích.

Den s reprezentací žen je určen především pro hokejistky ve věku od 8 do 14 let, které budou moci od 9:45 sledovat, jak vypadá trénink na té nejvyšší úrovni ženského hokeje. Ještě před obědem absolvují mladé hokejistky přípravu na suchu.

Po obědě je pak na programu autogramiáda českých reprezentantek, společné focení a beseda s hráčkami. Vrcholem dne bude trénink pro mladé hráčky vedený Carlou MacLeodovou, dvojnásobnou olympijskou vítězkou a současnou trenérkou národního týmu žen. Do průběhu celého dne se zapojí rovněž trenéři mladších reprezentací.

Foto: olympijskytym.cz

Akce se může na vlastní kůži zúčastnit maximálně 40 děvčat, proto neváhejte s přihlášením. Registrace se provádí na e-mailové adrese vyber15@czehockey.cz; do zprávy nezapomeňte uvést jméno, příjmení, klub, rok narození a kontakt.

Průběh akce nicméně může přijet sledovat i kdokoli z řad příznivců ženského hokeje v Česku republice.

Program pro přihlášené účastnice

9:15 zahájení akce
9:45 – 11:00 sledování tréninku hokejové reprezentace žen
11:30 – 12:30 suchá příprava + hry
12:45 – 13:15 svačina / oběd
13:15 – 14:30 autogramiáda + focení + beseda
15:30 – 17:00 trénink pod vedením Carly MacLeodové
17:15 konec akce

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz