V Táboře překvapivě končí kapitán. Důvod? Neuspokojivé výkony

Foto: hctabor.com

23. listopadu 18:40

Ondřej Mach

Druholigový Tábor ukončil spolupráci s kapitánem týmu Vladimírem Škodou. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Fanshop národního týmu

Na jihu Čech nepanovala s výkony osmatřicetiletého barda spokojenost. A tak od klubu přišel impuls k přerušení dosavadní vazby.

„Vláďovi samozřejmě děkujeme za služby, které pro nás vykonal, a přejeme mu do dalšího života i případného sportovního působení hodně štěstí,“ říká manažer Miroslav Volena. 

Škoda ve třetí nejvyšší soutěži letos odehrál šestnáct duelů s bilancí čtyř branek a deseti asistencí. V týmové produktivitě mu patří deváté místo. 

Dres kohoutů oblékal od minulé sezony, tehdy ale vzhledem k epidemiologické situaci stihl jen tři utkání. 

Kam povedou jeho další kroky, to v tuto chvíli není jasné. Ve hře by mohl být také konec bohaté kariéry. 

Odchovanec Českých Budějovic má na kontě 161 startů v extralize, kde vystřídal pět klubů. Kromě toho také několik let působil o patro níž. Vyzkoušel si i hokejové soutěže na Slovensku, v Kazachstánu nebo Německu. 

Volba nového táborského kapitána proběhne na úterním předzápasovém tréninku. O den později pak kohouti v souboji o první příčku hostí Příbram.

Aktuální kádr HC Tábor

Brankáři:
Tadeáš Dvořák, Kristián Kolář.

Obránci:
Kamil Černý, Adam Čížek, Tomáš Hajič, Dominik Havelka, Lukáš Kříž, Martin Mazanec, Tomáš Pařízek, Jan Radoš, Petr Zíb.

Útočníci:
Jan Bárta, Jan Březina, Milan Dančišin, Lukáš Endál, Josef Hasman, Pavel Chocholoušek, Aleš Macháček, Jan Matiášek, Jakub Matušík, Lukáš Prášek, Michal Přívozník, Radek Seidl, Ondřej Šulek, Patrik Zayml.

Foto: hctabor.com

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz