Zahraje si Michal Barinka v Kometě se synem?

Foto: Ivo Dostál, hc-kometa.cz

Další velký příběh v Tipsport extralize? Michal Barinka by si mohl zahrát s nevlastním synem Marcelem. „Tahle varianta existuje, ale momentálně je vše otevřené,“ uvedl pro Deník obránce Komety.

NHL 20

Sedmnáctiletý útočník Marcel Barinka působil minulou sezonu v akademii Salcburku a patřil k nejproduktivnějším hráčům české extraligy staršího dorostu. Zároveň táhl reprezentační sedmnáctku.

Za Salcburk nastupoval i jeho bratranec Filip Hadamczik. Společně si došli pro stříbro, ve finále play off prohráli na nájezdy s Motorem.

Teď se s rodinou rozmýšlí, co dál. „Chceme mít brzy jasno. Uvidíme, jestli zůstane v Salcburku, vydá se někam na sever, nebo do extraligy. Zatím to nechci konkretizovat,“ řekl Barinka před týdnem pro brnensky.denik.cz.

Připomínáme, že v minulé extraligové sezoně si spolu zahráli v Olomouci otec a syn Galvasovi. O soutěž níž se stejný sen splnil Karlu Pláškovi staršímu a mladšímu. 

Marcel Barinka.

Marcel Barinka. | Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz