Hokejka news

 • 18. 4. - 17:18

  Už je nás 120 tisíc!

  Největší česká hokejová komunita HOKEJKA.cz dosáhla hranice 120 tisíc registrovaných uživatelů. Přihlášení na HOKEJKU platí zároveň pro HOKEJ.cz a můžete díky němu soutěžit o super hokejové ceny nebo například sledovat živé streamy z extraligových utkání. Dozvíte se také spoustu hokejových zajímavostí.

 • 18. 4. - 13:52

  Finále Sencor Zlatá helma

  Soutěž Zlatá helma Sencor jde do svého finále! Nejlepší akci za celou sezónu můžete zvolit na webu www.hokej.cz! Podpořte nejhezčí akci nebo své oblíbené hráče!

 • 29. 3. - 11:33

  Hrajte si jako děti

  Obzvlášť u chlapů se říká, že jsou navždy dětmi. Platí to i u vás? Připravila jsem ti novou slevu 25 % na hračky u společnosti VISTA. Skládání může začít! Více najdeš v KABINĚ.

 • 27. 3. - 09:18

  Na zápasy jedině hezky umytým autem!

  Na hokej jezdíme nejčastěji autem, tak si musíme dávat pozor, aby bylo na důležité dny také pěkně vyfintěno. Proto jsem ti nachystala novou slevu 40 % na vybranou autokosmetiku Sonax. Popis výhody najdeš v kabině.

Střelci v Tipsport extralize se znovu postarali o vydatný přísun nádherných branek! Podívejte se na lahůdkovou individuální akci brněnského útočníka Vojtěcha Němce, bleskový protiútok Mountfieldu zakončený nechytatelnou dělovkou Rastislava Deje, výborné sólo Miroslava Holce, famózní ťukes Plzně s gólovým vyústěním po projektilu Tomáše Svobody a pumelici Vladimíra Rotha, jež zapadla přesně do růžku.

Vojtěch Němec vystřihl parádu (KOM – SPA 4:1)

Poslední zápas série mezi Kometou a Spartou patřil Vojtěchu Němcovi, který srazil soupeře do kolen čistým hattrickem. A zejména jeho poslední trefa byla výstavní! Marek Kvapil vypálil z blízkosti modré čáry, ale puk trefil do brusle právě centra druhého útoku Brňanů, který už mohl z mírného úhlu na levé straně klidně střílet. Zakončení ale jen mazaně naznačil, místo něj bleskově obkroužil bránu a bekhendem zasunul kus černé gumy do odkryté brány. Nádhera!  

Dej zavěsil pod víko (LIT – MHK 1:2)

Hradec Králové vyhrál i druhý zápas v Litvínově, když vstřelil vítěznou branku při dlouhé čtyřminutové přesilovce. Blaž Gregorc přihrál Jaroslavu Bednářovi, jenž vykouzlil geniální nahrávku do jízdy Rastislavu Dejovi. Slovenský expres puk přebral ve velké rychlosti na hranici ofsajdu, najel si do levého kruhu a výstavní švihovkou napasoval kotouč přesně pod víko. Parádní akce!

Holec ohromil povedeným sólem (KVA – OLO 6:2)

Olomouc utrpěla v Karlových Varech vysokou porážku 2:6, ale fanoušky mohl alespoň trochu potěšit první gól Hanáků, který se jim opravdu povedl! Tomáš Fořt přiťukl v neutrální zóně puk Miroslavu Holcovi, jenž se nadechl ke spanilé jízdě. Na červené čáře přebral kotouč a nabral obrovskou rychlost. Dostal se až do útočného území, elegantní kličkou se zbavil bránícího Václava Benáka a z levého kruhu skóroval přesně do levého horního rohu brány gólmana Závorky, který tak přišel o čisté konto. Prvotřídní individuální akce!  

Svoboda nepohrdl skvělým pasem (PLZ – LIB 6:3)

Plzeň dokonale využila výhody domácího prostředí a výhrou nad Libercem snížila stav série na 1:2. Dirigentskou taktovku přitom třímal ve svých rukavicích Tomáš Svoboda, který se blýskl hattrickem. Za pozornost přitom stojí hlavně jeho druhý přesný zásah! Lukáš Pulpán zachytil puk za soupeřovou bránou a pohotově přihrál do prostoru pravého kruhu Ondřeji Kratěnovi. Kapitán Západočechů to vzápětí provedl naprosto perfektně, když jeho vynikající pas našel u protější tyčky právě osamoceného Svobodu. Třicetiletý kanonýr si bruslí bleskově zpracoval kotouč a chladnokrevně ho zametl do zcela odkryté brány. To byla vypečená souhra! 

Rothova rána vymetla vingl (CHM – TRI 2:3p)

Ambiciózní Třinec svedl další nesmírně napínavou bitvu s Chomutovem, jež pro něj měla tentokrát šťastný konec. Oceláři sice na severu Čech dlouho prohrávali, ale v 55. minutě se dočkali důležitého vyrovnání. Vladimír Dravecký nabil na modrou čáru Vladimíru Rothovi, jemuž sice neposedný kotouč nejdříve přeskočil hůl, ale šikovný obránce ho nakonec dokázal zkrotit. Vzápětí pohotově vypálil zápěstím a jeho fantastická rána doplachtila až vinglu chomutovské brány. Krásná střela, s níž nemohl brankář Laco vůbec nic dělat!  

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV