Hokejka news

 • 26. 10. - 12:01

  Dvě stovky od HOKEJKY k JB SPORT!

  Pokud Ti chybí poslední vychytávky k hokejové výstroji, můžeš pro ně zajít do pražské nebo liberecké prodejny JB SPORT. HOKEJKA pro Tebe totiž připravila slevu 200 korun! Stačí při nákupu předložit své HOKEJKA ID. Najdeš ho v pravém horním rohu po přihlášení nebo na své HOKEJKA kartě.

 • 20. 10. - 14:20

  Výherci souteže o vstupenky na Česko – Švédsko

  Děkujeme všem členům HOKEJKY, kteří se zapojili do vědomostní soutěže o vstupenky na utkání Euro Hockey Tour Česko – Švédsko (hrát se bude ve čtvrtek 3. listopadu v Plzni). Výherci, kteří správně uhodli, že Plzeň má z české extraligy čtyři medaile, nejpilnějším střelcem Světového poháru byl Jakub Voráček a v nominaci na Karjala Cup je 13 hráčů z Tipsport extraligy, jsou: Kryštof Adámek, Jan Nováček a Daniel Shon. Pokud jste nevyhráli, nic se neděje. Můžete totiž zkusit štěstí v následující soutěži, kterou již brzy zveřejníme.

 • 19. 10. - 17:06

  Sestav si vlastní hokejku!

  V sekci KABINA a Moje výhody najdeš další šťavnatou akci. Ve spolupráci s MojeHokejka.cz máš šanci sestavit si vlasní hůl se slevou 1000 korun. Můžeš tak poznat, jak se na ledě cítí Michal Vondrka, Martin Látal nebo zahraniční hokejové osobnosti.

 • 18. 10. - 10:54

  HOKEJKA Ti přináší slevu u Salmingu

  Všichni členové HOKEJKY si mohou vychutnat další super výhodu. Díky spolupráci se společností Salming si můžete užít slevu 200,- korun při vybírání sportovního zboží z kategorií: běhání, florbal, házená, squash a hokej.

 • 17. 10. - 11:00

  Nakup s HOKEJKOU v GONGSHOW

  Pokud přemýšlíš o novém kusu do svého šatníku, má pro Tebe HOKEJKA výbornou zprávu. Díky partnerství s Gongshow zde můžeš při nákupu získat slevu 200,- Kč. Podrobnosti najdeš v sekci Kabina, Moje výhody.

 • 13. 10. - 10:31

  Sleva 100 Kč u ASPORTSHEMSKY

  Hokejka pro Tebe připravila dvě výhody v centru ASPORTSHEMSKY v Pardubicích! Jako člen HOKEJKY máš slevu 100,- Kč na jednu tréninkovou hodinu na bruslařském trenažéru Skatemill a také slevu 100,- Kč na jednu tréninkovou hodinu vedenou kondičním trenérem. Na místě stačí ukázat své HOKEJKA ID, které najdeš buď na HOKEJKA kartě, nebo po přihlášení na hokejka.cz v pravém horním rohu.

   

 • 11. 10. - 09:45

  S HOKEJKOU do Síně slávy

  HOKEJKA si pro Tebe nachystala další akcičku. Pokud se chceš dozvědět zajímavosti z historie našeho hokeje a prohlédnout si vzácné artefakty, musíš navštívit Síň slávy českého hokeje, kterou najdeš v pražské Galerii Harfa. Pokud se při vstupu prokážeš svým HOKEJKA ID, získáš navíc slevu 25 % na vstupném.

 • 10. 10. - 11:00

  Zlepši svoji techniku bruslení

  Pokud jsi aktivním hokejistou či hokejistkou, je potřeba neustále pracovat na technice svého bruslení. A díky HOKEJCE se můžeš přiučit zase něco nového. Přichystala pro tebe slevu v hodnotě 130,- Kč na trénink techniky bruslení pod dohledem specializovaného trenéra Ondřeje Smrže.