HOKEJKA

Vítej v HOKEJCE!

Jsem komunitní projekt a chci podpořit Tebe a komunitu českého hokeje. Nezáleží mi na tom, zda jsi fanoušek, rodič mladého hráče nebo ostřílený profesionál. Čti dále, pokud se chceš dozvědět více, nebo se rovnou zapiš. Těším se na naše společné akce!

Tvá HOKEJKA

HOKEJKA news

24. 5. - 13:40

Soutěž o vstupenky do Síně slávy českého hokeje

Chceš získat dvě vstupenky do Síně slávy českého hokeje? Jako člen HOKEJKY máš nyní šanci! Stačí se zapojit do vědomostní a tipovací soutěže a být nejpřesnější. Tak pojď soutěžit s HOKEJKOU v sekci Soutěž! Tři členové HOKEJKY kteří odpoví správně na vědomostní otázky a budou neblíže v tipovací otázce, vyhrávají po dvou dárkových poukazech na vstup do Síně slávy českého hokeje v Galerii Harfa.

16. 5. - 10:09

Ptej se komentátora Roberta Záruby

Jako člen týmu HOKEJKA se můžeš ptát významných osobností českého hokeje na vše, co Tě zajímá! Tentokrát bude na Tvoje dotazy a otázky Tvých spoluhráčů z HOKEJKY odpovídat šéfkomentátor redakce sportu České televize ROBERT ZÁRUBA. Jeho hlas provází fanoušky českého hokeje zápasy národního týmu i extraligovými utkáními již od 90. let a některé jeho hlášky, zejména ty oslavující největší novodobé úspěchy v dějinách českého hokeje, již zlidověly. Na otázky bude Robert Záruba odpovídat v průběhu června. Otázky můžeš pokládat v sekci Ptej se hvězd.

13. 5. - 17:11

Jan "Gusta" Havel odpovídal

Na otázky členů HOKEJKY tentokrát odpovídal JAN "GUSTA" HAVEL. Legendární útočník, člen Síně slávy českého hokeje a All Star týmu pražské Sparty získal s národním týmem stříbro na olympijských hrách v Grenoblu a hned třikrát si zahrál na mistrovství světa, ze kterého má doma stříbro a bronz. Jeho odpovědi si můžeš přečíst v sekci Ptej se hvězd.

11. 5. - 19:46

Výherce soutěže o zájezd na MS viděl tři výhry Čechů!

Výherce soutěže pro členy HOKEJKY o zájezd na MS Martin Potyš si svoji cenu užil s tatínkem. Oba tak mohli být u všech tří dosavadních výher české hokejové reprezentace nad Ruskem, Lotyšskem a Švédskem! "Chtěli bychom poděkovat organizátorům za perfektní zájezd, který nám umožnil navštívit Moskvu a shlédnout zápasy české reprezentace na MS v krásném Ledovém paláci. Třešničkou na dortu bylo slyšet českou hymnu po každém zápase," pochvaluje si Martin.

4. 5. - 0:15

Generálka na Světový pohár přednostně s HOKEJKOU!

Právě odstartoval přednostní předprodej pro členy týmu HOKEJKA na zářijovou generálku před Světovým pohárem! Takže pokud si chceš na zápas mezi českou hokejovou reprezentací a ruskou sbornou pořídit ta nejlepší místa, tak neváhej a běž do sekce Vstupenky!

27. 4. - 9:30

Startuje HOKEJKA výzva!

Vrchol hokejové sezony v podobě mistrovství světa se blíží a spolu s ním je tu i parádní zakončení Tvé první sezony v týmu HOKEJKA! Připravila jsem si pro Tebe HOKEJKA výzvu plnou soutěží o skvělé ceny a zážitky, kterou můžeš plnit v průběhu světového šampionátu. Pro více informací o HOKEJKA výzvě sleduj Facebook HOKEJKY a stránku hokej.cz/hokejkavyzva.

13. 4. - 11:00

Na zápasy se Švédy s HOKEJKOU!

Národní tým čekají v rámci Euro Hockey Tour dva zápasy proti Švédsku, které se budou hrát na zimním stadionu ve Znojmě. První duel je na programu ve středu 27. dubna od 19:20 hodin, druhý v pátek 29. dubna opět od 19:20 hodin. Prodej vstupenek bude spuštěn ve čtvrtek 14. dubna, ale Ty máš jako člen HOKEJKY možnost zakoupit si vstupenky na oba zápasy již od středy 13. dubna od 11:00 hodin. Navíc Ti z každé zakoupené vstupenky vrátím 20 Kč zpět na Tvůj HOKEJKA účet. Stačí jen vyplnit své HOKEJKA ID při nákupu. Na každé HOKEJKA ID je možné uskutečnit během každého přednostního prodeje pouze jeden nákup. Zakoupit či rezervovat si můžeš maximálně 6 vstupenek na osobu, a to v sekci Vstupenky po přihlášení ke Tvému HOKEJKA účtu.

12. 4. - 9:47

Soutěž o výroční sparťanský dres

Chceš získat podepsaný dres HC Sparta Praha z výročního utkání ke 112 letům od založení klubu? Jako člen HOKEJKY máš šanci! Stačí se zapojit do vědomostní a tipovací soutěže a být nejpřesnější. Tak pojď soutěžit s HOKEJKOU v sekci Soutěž.

Partneři HOKEJKY

Partneři sekce Hokejka
Partneři sekce Hokejka
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz