HOKEJKA

Vítej v HOKEJCE!

Jsem komunitní projekt a chci podpořit Tebe a komunitu českého hokeje. Nezáleží mi na tom, zda jsi fanoušek, rodič mladého hráče nebo ostřílený profesionál. Čti dále, pokud se chceš dozvědět více, nebo se rovnou zapiš. Těším se na naše společné akce!

Tvá HOKEJKA

HOKEJKA news

22. 6. - 11:46

Soutěž o mikinu a kšiltovku z reprezentační kolekce

Chceš získat mikinu a kšiltovku české hokejové reprezentace? Jako člen HOKEJKY máš nyní šanci! Stačí se zapojit do vědomostní a tipovací soutěže a být nejpřesnější. Tak pojď soutěžit s HOKEJKOU v sekci Soutěž!

20. 6. - 9:38

Vítězové soutěže o poukazy do Síně slávy českého hokeje

Soutěž o třikrát dva dárkové poukazy na vstup do Síně slávy českého hokeje má své vítěze! Ti správně odpověděli na obě znalostní otázky (Síň slávy má 122 členů a součástí expozice Ligové dynastie nejsou Bílí Tygři Liberec) a navíc byli nejblíže v tipovací otázce (v Síni slávy bylo ke startu soutěže 457 exponátů). Na poukazy se můžou těšit Tomáš Mojžíš, Ondřej Vosátka a Jindřich Karvánek. Gratulujeme!

17. 6. - 11:25

Šefkomentátor ČT Sport Robert Záruba odpovídal

Na otázky členů HOKEJKY tentokrát v offline rozhovoru odpovídal šéfkomentátor redakce sportu České televize ROBERT ZÁRUBA. A sešlo se jich opravdu hodně! Jeho odpovědi najdeš zde. Jeho odpovědi najdeš v sekci Ptej se hvězd.

11. 6. - 18:42

Ptej se kouče Jakuba Petra

Jako člen týmu HOKEJKA se můžeš ptát významných osobností českého hokeje na vše, co Tě zajímá! Tentokrát bude na Tvoje dotazy a otázky Tvých spoluhráčů z HOKEJKY odpovídat kouč JAKUB PETR. Ten bude v sezoně 2016/2017 působit v klubu HC VÍTKOVICE STEEL jako hlavní trenér a současně generální manažer, zároveň vede jako hlavní kouč také českou hokejovou reprezentaci do 20 let. Otázky můžeš pokládat v sekci Ptej se.

9. 6. - 10:00

Kappa se stala partnerem HOKEJKY

Kappa jsou lidé v pohybu, trávící svůj volný čas vyváženým a dynamickým způsobem. Kappa představuje standard pro lidi, kteří se chtějí oblékat svěžím, elegantním a moderním stylem, zároveň kladou důraz i vysoké nároky na kvalitu a funkčnost. Nakup jako člen HOKEJKY přes e-shop Kappy nebo přímo v prodejnách a získej 10 % cash back! Pro načtení cash backu při nákupu na e-shopu je nutné uvést do poznámky k nákupu své HOKEJKA ID.

8. 6. - 11:58

Pro členy HOKEJKY cash back 10 % u Baueru

Výrobce špičkové hokejové výstroje pro hráče ledního a in-line hokeje, brankáře a rozhodčí - to je Bauer! Helmy, hole, chrániče a především brusle Bauer patří k absolutní špičce, na značkovou hokejovou výstroj Bauer spoléhají profesionálové na celém světě. Tak neváhej a pořiď si ji i ty, jako člen HOKEJKY získáš při nákupu přes e-shop nebo přímo v prodejnách 10 % cash back! Pro načtení cash backu při nákupu na e-shopu je nutné uvést do poznámky k nákupu své HOKEJKA ID.

7. 6. - 13:46

Hejduk sport je dalším partnerem HOKEJKY

Hokejová plexi nebo-li chrániče očí od firmy Hejduk Sport s.r.o. jsou nejpopulárnější hokejová plexi v Česku a jsou s oblibou používány v nejvyšších evropských hokejových soutěžích a v národních týmech. Důvodem jsou jedinečné optické vlastnosti plexi, jejich design a cenová dostupnost. Nejen unikátní plexi, ale i další zboží na e-shopu a na prodejnách, si můžeš jako člen HOKEJKY pořídit s cash backem 15 % z tvého nákupu! Pro načtení cash backu při nákupu na e-shopu je nutné uvést do poznámky k nákupu své HOKEJKA ID.

6. 6. - 9:25

V HFL Traning Center dostaneš 8 % platby zpět!

Pravidelný trénink je důležitý, ale když chceš být ten nejlepší, musíš pro sebe dělat i něco navíc! A s tím to pomůžou v HFL Training Center, kde se zaměřují hlavně na hokejové hráče, ale připraví Tě i na jiné sporty. Ať už jsi amatérský hráč, profesionál či hledáš sportovní vyžití pro ty nejmenší. Přijď si zatrénovat do centra vybaveného těmi nejmodernějšími tréninkovými pomůckami a jako člen HOKEJKY získáš zpět 8 % ze své platby formou cash backu!

Partneři HOKEJKY

Partneři sekce Hokejka
Partneři sekce Hokejka
Partneři sekce Hokejka
Partneři sekce Hokejka
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz