Hokejka news

 • 23. 9. - 11:30

  Vstupenky na Česko - Švédsko přednostně s HOKEJKOU

  Čeští hokejisté v letošní sezoně vstoupí do tradičního podniku Euro Hockey Tour na domácí půdě, v Plzni se v rámci finského turnaje Karjala střetnou se Švédskem. Atraktivní duel je na programu ve čtvrtek 3. listopadu od 18 hodin. Předprodej vstupenek startuje už v pondělí 26. září v celé síti Ticketportal, členové programu HOKEJKA je však mohou získat přednostně už od pátku 23. září od 11:00 hodin! Stačí se přihlásit ke svému účtu a v menu Zapoj se kliknout na Vstupenky.

 • 11. 9. - 18:41

  Milan Hnilička odpovídal

  Na zvídavé otázky členů HOKEJKY odpovídal bývalý český reprezentant a současný manažer rozvoje ledního hokeje na Českém svazu ledního hokeje MILAN HNILIČKA, kterého v září čeká Světový pohár, na kterém bude působí v roli manažera týmu. Jeho odpovědi najdeš ZDE.

 • 10. 9. - 14:54

  Soutěž o limitovanou sérii sběratelských kartiček

  Chceš získat box plný kartiček českých hokejových reprezentantů z nejnovější limitované edice? Jako člen HOKEJKY máš šanci! Stačí se zapojit v sekci SoutěžPrvní člen HOKEJKY, který odpoví správně na vědomostní otázky a bude neblíže v tipovací otázce, vyhrává box s 24 balíčky sběratelských kartiček české hokejové reprezentace pro sezonu 2015/2016. Série je nabitá nejen hráči z EHT, ale i hvězdnými jmény z MS v Moskvě a hráči nominovanými na Světový pohár v Torontu 2016. 

 • 5. 9. - 11:17

  Ptej se hvězdy: Josef Řezníček

  Tentokrát bude na otázky členů HOKEJKY odpovídat dvojnásobný šampion české extraligy, bývalý vynikající obránce a aktuální ředitel Tipsport extraliga JOSEF ŘEZNÍČEK! Ptát se můžeš v sekci Ptej se.

 • 2. 9. - 12:18

  První trénink před Světovým pohárem ŽIVĚ!

  Chceš si zblízka prohlédnout všechny hráče, kteří budou reprezentovat na Světovém poháru? Máš skvělou možnost vidět je hned na úvodním tréninku. Právě z něj vám HOKEJKA TV nabídne přímý přenos, který bude historicky první z podobné akce. Dívej se už v pondělí 5. září od 10:30 hodin.

 • 1. 9. - 16:57

  Vyhlášení vítěze soutěže o lístky na Česko - Rusko

  Vítězem soutěže o dva lístky na sobotní zápas Česko - Rusko se stává Jan Horák. Ten správě odpověděl na vědomostní otázky (poslední Světový pohár se konal v roce 2004, letošní turnaj se uskuteční v Torontu) a jako první správně tipl, že v utkání Rusko - Česko v Petrohradě padne celkem 7 branek. Gratulujeme!

 • 27. 8. - 10:23

  Soutěž o vstupenky na utkání Česko - Rusko

  Chceš získat dvě vstupenky na generálku české hokejové reprezentace před Světovým pohárem? Jako člen HOKEJKY máš šanci! Stačí se zapojit do vědomostní a tipovací soutěže a být nejpřesnější. Tak pojď soutěžit s HOKEJKOU v sekci SoutěžPrvní člen HOKEJKY, který odpoví správně na vědomostní otázky a bude neblíže v tipovací otázce, vyhrává dvě vstupenky na utkání Česko - Rusko. To se bude hrát v sobotu 10. září od 16:30 hodin v pražské O2 areně. 

 • 25. 8. - 13:24

  Daniel Přibyl odpovídal

  Na dotazy členů HOKEJKY tentokrát odpovídal český reprezentant a bývalý hráč HC Sparta Praha Daniel Přibyl. Třiadvacetiletý útočník podepsal po povedené sezoně, ve které byl druhým nejproduktivnějším hráčem Tipsport extraligy, smlovu s Calgary Flames. V následujícím ročníku tak bude bojovat o svoji šanci v nejlepší lize světa! Danovy odpovědi najdeš ZDE.