HOKEJKA

Vítej v HOKEJCE!

Jsem komunitní projekt a chci podpořit Tebe a komunitu českého hokeje. Nezáleží mi na tom, zda jsi fanoušek, rodič mladého hráče nebo ostřílený profesionál. Čti dále, pokud se chceš dozvědět více, nebo se rovnou zapiš. Těším se na naše společné akce!

Tvá HOKEJKA

HOKEJKA news

27. 8. - 10:23

Soutěž o vstupenky na utkání Česko - Rusko

Chceš získat dvě vstupenky na generálku české hokejové reprezentace před Světovým pohárem? Jako člen HOKEJKY máš šanci! Stačí se zapojit do vědomostní a tipovací soutěže a být nejpřesnější. Tak pojď soutěžit s HOKEJKOU v sekci SoutěžPrvní člen HOKEJKY, který odpoví správně na vědomostní otázky a bude neblíže v tipovací otázce, vyhrává dvě vstupenky na utkání Česko - Rusko. To se bude hrát v sobotu 10. září od 16:30 hodin v pražské O2 areně. 

25. 8. - 13:24

Daniel Přibyl odpovídal

Na dotazy členů HOKEJKY tentokrát odpovídal český reprezentant a bývalý hráč HC Sparta Praha Daniel Přibyl. Třiadvacetiletý útočník podepsal po povedené sezoně, ve které byl druhým nejproduktivnějším hráčem Tipsport extraligy, smlovu s Calgary Flames. V následujícím ročníku tak bude bojovat o svoji šanci v nejlepší lize světa! Danovy odpovědi najdeš ZDE.

24. 8. - 15:22

Video z narozeninové oslavy HOKEJKY

HOKEJCE už je rok! V pondělí 22. srpna oslavila společně se svými členy první narozeniny v rodinném parku Mirakulum v Milovicích. A oslava se vydařila na výbornou! Počasí vyšlo nádherně a členové si užili den plný zábavy a soutěžení. Nechyběly ani legendy českého hokeje - Dominik Hašek, Martin Procházka a Milan Hnilička. Na video se můžete podívat ZDE.

19. 8. - 10:30

Aktualizovaná pravidla hry

Aktualizované všeobecné obchodní podmínky HOKEJKY najdeš ZDE.

12. 8. - 10:31

Ptej se Milana Hniličky

Tentokrát bude na Tvoje dotazy a otázky Tvých spoluhráčů z HOKEJKY v offline rozhovoru odpovídat bývalý český reprezentant a současný manažer rozvoje ledního hokeje na Českém svazi ledního hokeje MILAN HNILIČKA. Toho čeká v září Světový pohár, na kterém bude působit v roli manažera týmu. Ptát se můžeš ZDE.

9. 8. - 12:08

Kouč Jakub Petr odpovídal

Na otázky členů HOKEJKY tentokrát v offline rozhovoru odpovídal JAKUB PETR. Ten bude v sezoně 2016/2017 působit v klubu HC Vítkovice Steel jako hlavní trenér a současně generální manažer, zároveň vede jako hlavní kouč také českou hokejovou reprezentaci do 20 let. Jeho odpovědi najdeš zde. Jeho odpovědi najdeš v sekci Ptej se hvězd.

3. 8. - 12:11

HOKEJKA slaví své první narozeniny!

HOKEJKA slaví své první narozeniny! Přijď je se mnou oslavit v pondělí 22. srpna 2016 v 15 hodin. Užij si den plný zábavy a her spolu se svými dětmi, pro které je připraven vstup zdarma, v rodinném parku Mirakulum! Prvních 100 dětí navíc získá sladký dárek, zmrzlinu. Více informací o akci najdeš ZDE, registrovat se můžeš v tomto formuláři.

29. 7. - 12:12

Člen HOKEJKY absolvoval trénink s Radko Gudasem

Člen HOKEJKY Jiří Procházka si v pražském HFL Training Center vyzkoušel, jak náročná je letní příprava profesionálního hokejisty! S obráncem Philadelphia Flyers Radko Gudasem absolvoval náročný trénink, při kterém si vyzkoušel i bruslařský trenažér Skatemill. Podívej se ve videu, jak trénink probíhal a jaké byly Jirkovy dojmy.

Partneři HOKEJKY

Partneři sekce Hokejka
Partneři sekce Hokejka
Partneři sekce Hokejka
Partneři sekce Hokejka
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz