Hokejka news

 • 3. 12. - 10:02

  Sportovní vybavení v Hejduk Sport se slevou

  Při nákupu nad 2000 korun získáš díky HOKEJCE slevu 300 korun v kamenných prodejnách Hejduk Sport. Pokud pořídíš brusle, máš zdarma tři broušení! Popis výhody najdeš v sekci KABINA / Moje výhody.  

 • 1. 12. - 08:30

  Lepším hokejistou díky HFL Training Center

  Střelbu, přihrávky, bruslení nebo stickhandling. Na tom všem můžeš pracovat v HFL Training Center v Praze. Hokejka pro tebe připravila různé akce do tohoto hokejového centra, kde můžeš vylepšit i rychlost, vytrvalost, obratnost či pohyblivost. Více o výhodě najdeš v kabině.

 • 16. 11. - 11:22

  Nakupuj výhodněji ve fanshopu reprezentace

  Jsi také fanoušek, který je na zápas národního týmu vždy vystrojen do správných barev? Pak má pro tebe HOKEJKA správnou výhodu. Při nákupu nad 500 korun je doprava z Fanshop Hokej.cz zdarma. Více najdeš v KABINĚ.

 • 15. 11. - 14:10

  S HOKEJKOU na reprezentaci

  Připravila jsem pro Tebe slevu 20 korun na utkání české hokejové reprezentace. Popis mé výhody najdeš v kabině. O benefitu Tě budu informovat mailem před zápasy českého týmu.

 • 5. 11. - 10:05

  S Bauerem se na ledě budeš cítit výborně

  300 korun sleva k Baueru? Ano! Hokejka má pro tebe parádní bonus, který můžeš uplatnit ve všech kammených prodejných BAUER. Jejich seznam najdeš ZDE. Jak slevu čerpat? To se dozvíš v kabině.

 • 26. 10. - 12:01

  Dvě stovky od HOKEJKY k JB SPORT!

  Pokud Ti chybí poslední vychytávky k hokejové výstroji, můžeš pro ně zajít do pražské nebo liberecké prodejny JB SPORT. HOKEJKA pro Tebe totiž připravila slevu 200 korun! Stačí při nákupu předložit své HOKEJKA ID. Najdeš ho v pravém horním rohu po přihlášení nebo na své HOKEJKA kartě.

 • 20. 10. - 14:20

  Výherci souteže o vstupenky na Česko – Švédsko

  Děkujeme všem členům HOKEJKY, kteří se zapojili do vědomostní soutěže o vstupenky na utkání Euro Hockey Tour Česko – Švédsko (hrát se bude ve čtvrtek 3. listopadu v Plzni). Výherci, kteří správně uhodli, že Plzeň má z české extraligy čtyři medaile, nejpilnějším střelcem Světového poháru byl Jakub Voráček a v nominaci na Karjala Cup je 13 hráčů z Tipsport extraligy, jsou: Kryštof Adámek, Jan Nováček a Daniel Shon. Pokud jste nevyhráli, nic se neděje. Můžete totiž zkusit štěstí v následující soutěži, kterou již brzy zveřejníme.

 • 19. 10. - 17:06

  Sestav si vlastní hokejku!

  V sekci KABINA a Moje výhody najdeš další šťavnatou akci. Ve spolupráci s MojeHokejka.cz máš šanci sestavit si vlasní hůl se slevou 1000 korun. Můžeš tak poznat, jak se na ledě cítí Michal Vondrka, Martin Látal nebo zahraniční hokejové osobnosti.