HOKEJKA

Vítej v HOKEJCE!

Jsem komunitní projekt a chci podpořit Tebe a komunitu českého hokeje. Nezáleží mi na tom, zda jsi fanoušek, rodič mladého hráče nebo ostřílený profesionál. Čti dále, pokud se chceš dozvědět více, nebo se rovnou zapiš. Těším se na naše společné akce!

Tvá HOKEJKA

HOKEJKA news

15. 7. - 9:31

Zapoj se do letní fotosoutěže s HOKEJKOU a Eurolines!

Léto už je v plném proudu a ať už ho trávíš na chatě, u moře nebo na horách, HOKEJKA je pořád s tebou! Pokud si na ni vzpomeneš i na dovolené, můžeš s ní a partnerem Eurolines soutěžit o obousměrnou jízdenku do destinace, kterou si sám vybereš! Podrobnosti o soutěži najdeš ZDE.

12. 7. - 16:11

Ptej se útočníka Daniela Přibyla

Jako člen týmu HOKEJKA se můžeš ptát významných osobností českého hokeje na vše, co Tě zajímá! Tentokrát bude na Tvoje dotazy a otázky Tvých spoluhráčů z HOKEJKY odpovídat český reprezentant a bývalý hráč HC Sparta Praha DANIEL PŘIBYL. Třiadvacetiletý útočník podepsal po povedené sezoně, ve které byl druhým nejproduktivnějším hráčem Tipsport extraligy, smlovu s Calgary Flames. V následujícím ročníku tak bude bojovat o svoji šanci v nejlepší lize světa! Otázky můžeš pokládat v sekci Ptej se.

7. 7. - 15:03

Pojď na trénink s hvězdami NHL!

Pražské HFL Training Center si pro členy HOKEJKY, kteří se jako první závazně registrují, připravilo profesionální trénink s českými reprezentanty! Uskuteční se ve čtvrtek 21. 7. od 18:00 do 19:00 hodin a speciální cena je 600 Kč. Na tréninku potkáš Michala Neuvirtha, Radko Gudase, Lukáše Lhotáka a další hokejisty! Těšit se můžeš i na bruslařský trenažér Skatemill. Tak neváhej a závazně se registruj ZDE, zbývá ještě několik volných míst.

2. 7. - 12:00

Využij 300 Kč ve fanshopu Vítkovic!

S HOKEJKOU můžeš i v létě reprezentovat svůj oblíbený tým HC Vítkovice Steel! KAPPA totiž jako provozovatel oficiálního fanshopu poskytla všem členům HOKEJKY voucher ve výši 300 Kč. Ten můžeš uplatnit při nákupu v minimální hodnotě 2 000 Kč na veškerý sortiment s výjimkou akčních či zlevněných produktů. Stačí při nákupu ve fanshopu v ostravském OC Nová Karolína nahlásit, že chceš voucher využít, a sdělit obsluze své HOKEJKA ID. Tak neváhej, akce totiž platí pouze do neděle 17. července!

1. 7. - 13:00

300 Kč na letní přípravu od značky KAPPA

Kappa jako partner HOKEJKY poskytla všem členům našeho týmu voucher ve výši 300 Kč! Můžeš ho uplatnit při nákupu na pobočkách v minimální hodnotě 2 000 Kč s výjimkou akčních či zlevněných produktů. Stačí při nákupu na pobočkách Kappy nahlásit, že chceš voucher využít, a sdělit obsluze své HOKEJKA ID. Podrobnosti a seznam poboček najdeš v tomto článku.

30. 6. - 15:42

Soutěž o tričko s podpisem Jaromíra Jágra

V první polovině července můžeš exkluzivně soutěžit o tričko HOKEJKA s podpisem čestného člena našeho týmu Jaromíra Jágra! Získáš ho, když budeš v období od 29. června do 17. července nejproduktivnějším hráčem týmu HOKEJKA. Stane se jím ten člen, který uskuteční nákup či nákupy u partnerů HOKEJKY za nejvyšší celkovou částku. Pozor, započítávají se jen ty nákupy, které provedeš na své HOKEJKA ID!

29. 6. - 16:16

Jaromír Jágr se stal čestným členem HOKEJKY

Jak už jistě víš, nejlepším českým hokejistou sezony 2015/2016 byl při vyhlašování ankety Zlatá hokejka 2016 zvolen Jaromír Jágr. Útočník Florida Panthers si do své sbírky kromě dvanácté trofeje přidal i jinou HOKEJKU, stal se totiž čestným členem našeho týmu! Při této příležitosti můžeš exkluzivně soutěžit o tričko HOKEJKA s podpisem Jaromíra Jágra. Získáš ho, když budeš v období od 29. června do 17. července nejproduktivnějším hráčem týmu HOKEJKA. Stane se jím ten člen, který uskuteční nákup či nákupy u partnerů HOKEJKY za nejvyšší celkovou částku. Pozor, započítávají se jen ty nákupy, které provedeš na své HOKEJKA ID!

29. 6. - 9:39

Vítěz HOKEJKA výzvy večeřel s Václavem Skuhravým

Tomáš Čapek byl nejproduktivnějším hráčem týmu HOKEJKA, protože využil nejvíc akcí během HOKEJKA výzvy. Vyhrál tak možnost zajít na večeři se svým oblíbeným hokejistou! Vzhledem k tomu, že je Tomáš z Karlových Varů, jistě nepřekvapí, že si zvolil Václava Skuhravého. "Bylo to super, oba jsme se dobře najedli a popovídali si," pochvaloval si Tomáš. Na fotky z večeře se můžeš podívat na oficiálním facebookovém profilu HOKEJKY.

Partneři HOKEJKY

Partneři sekce Hokejka
Partneři sekce Hokejka
Partneři sekce Hokejka
Partneři sekce Hokejka
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz