Hokejka news

 • 18. 9. - 09:29

  Týden hokeje odstartoval!

  Do projektu Pojď hrát hokej se v tomto týdnu zapojí 148 klubů! Konkrétní termíny a kluby najdete zde.

 • 27. 8. - 12:18

  Hokejka slaví své třetí narozeniny!

  Tentokrát v nejzábavnějším aquaparku ve střední Evropě – v Aquapalace Praha v Čestlicích, ve čtvrtek 13.9.2018 za AKČNÍ VSTUPNÉ!

 • 10. 7. - 15:52

  Síň slávy českého hokeje

  Udělejte si o prázdninách výlet do Síně slávy! Užijte si zábavu na trenažerech a výstavu 100 let NHL z hokejových exponátů z Toronta ! Vstupenky se slevou na Hokejka shopu!

 • 20. 6. - 11:48

  David Pastrňák podruhé králem!

  50. jubilejní ročník ankety Zlatá hokejka - loni nejmladším vítězem Zlaté hokejky, letos David Pastrňák triumf obhájil. 

Nový marketingový partner Chance ligy společnost BPA sport marketing připravila společně s LIVEBOX a TVCOM pro fanoušky druhé nejvyšší soutěže parádní novinku – všechna utkání můžete sledovat živě na HokejkaTV!

„Chceme se zaměřit především na další zviditelnění soutěže, přičemž využijeme zkušeností, které jsme díky dlouholetému působení v ledním hokeji získali,“ prozrazuje předsedkyně představenstva a ředitelka společnosti Jana Obermajerová.

Všech 420 utkání nového ročníku Chance ligy by mělo být nově odvysíláno na HokejkaTV. „Pracujeme usilovně na tom, aby byla už v sobotu k dispozici všechna utkání prvního kola,“ říká Obermajerová k novince, která jistě potěší všechny prvoligové fanoušky.

„Chceme se zaměřit především na další zviditelnění soutěže.“

Zpočátku budou streamy zdarma, ale pak dojde k jejím symbolickým zpoplatněním. Současně se zápasy Chance ligy budou pokračovat také živé přenosy s duely z elitní tuzemské soutěže, první kolo Tipsport extraligy je na programu v pátek 14. září.

„Měsíční přístup bude zpoplatněn částkou 99 korun, za celou sezonu pak fanoušci zaplatí 499 korun. Ke zpoplatnění streamů nás vedly dva důvody. Prvním bylo uzavření kontraktu v rámci Tipsport extraligy s O2 TV, která je druhým vysílatelem Tipsport extraligy. Tato smlouva nám již neumožňuje vysílat streamy bezplatně. Druhým důvodem jsou samozřejmě náklady, které souvisí s nákupem práv a následnou výrobou streamů,“ líčí Obermajerová. Po přepočtu vychází přenos na pár korun za zápas. „Chceme, aby utkání dvou nejvyšších soutěží sledovalo co nejvíc fanoušků,“ přeje si na závěr.

Zápasy 1. kola Chance ligy

Sobota 8. září:
16:00 Rytíři Kladno – HC Frýdek-Místek
16:00 HC Slovan Ústí nad Labem – SK Horácká Slavia Třebíč
17:00 HC ZUBR Přerov – HC Dukla Jihlava
17:00 ČEZ Motor České Budějovice – HC Benátky nad Jizerou
17:00 SK Trhači Kadaň – HC RT TORAX Poruba 2011
17:30 AZ RESIDOMO Havířov – HC Stadion Litoměřice
18:00 LHK Jestřábi Prostějov – VHK ROBE Vsetín

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV