Hokejka news

 • 2. 8. - 16:46

  20 dní do druhých narozek!

  Přesně za 20 dní pro tebe přichystám už svoji druhou narozeninovou oslavu. Na koupališti Pod Javorovým v Třinci chystám autogramiádu národního týmu i soutěž o 123cm LED TV Sencor!

 • 28. 7. - 10:22

  Soutěž o oblečení TUFTE

  Vysoutěž si tričko, boxerky nebo trojbalení kvalitních ponožek od značky Tufte! Stačí správně odpovídat na otázky v naší soutěži!

 • 22. 6. - 16:14

  Tejpy Kine-MAX výhodněji

  K čemu pomůže nejen hokejistům tejpování? A jak získat tejpy za výhodné ceny? Jedině se mnou! Novou výhodu na tejpy Kine - MAX najdeš v kabině.

 • 30. 5. - 10:35

  Sleduj mě na twitteru

  Sleduj mé nejzajímavější a čerstvé hokejové informace na twitteru HOKEJKA!

Je definitivně po sezoně, většina hráčů už má i po dovolené. Pro hokejisty začíná letní příprava. Někdo jí nesnáší, někdo se na ni i těší. Na řadu totiž přijdou sporty, na které v sezoně není čas. Jak to má útočník San Jose Sharks Tomáš Hertl?

Tomáš Hertl má za sebou sezonu, do které mu znovu zasáhly zdravotní problémy. Opět ho trápilo koleno, prasklina v kotníku ho zase připravila o MS. Teď ale kvituje delší období na letní přípravu, která se stále mění. Už dávno neplatí, že prim hrají činky a těžké váhy. Co nejčastěji zařazuje v létě do tréninku, proč ho nejvíc baví hry, a kdo je největší dříč v kabině Žraloků? Mrkněte se na video!

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV