сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními duely?

Dnešní kolo

Extraliga má na programu tento týden dva úterní zápasy. Liberec bude hostit Spartu v dohrávce 9. kola, Pardubice pak přivítají Litvínov v rámci 25. kola, které se jinak odehrálo minulý pátek.

Favoritem souboje Bílých Tygrů s pražskou Spartou jsou v našem modelu domácí, ovšem pouze mírným, když jsou jejich šance okolo 53 %.

V zápase Pardubic s Litvínovem je pak favorit naprosto jasný. Dynamo sice poslední duely nehraje s takovým přehledem jako na startu sezony, jeho síla je ale obrovská. Na tom se shoduje náš model i sázkové kanceláře, v našem výstupu má šance lehce nad 73 %.

Naše tipy

Bílí Tygři Liberec (1,97) ?

V případě Liberce jde náš model proti sázkovým kancelářím, když jako mírného favorita vidí právě domácí. Sázkovky naopak více věří Spartě. Petr Kváča v brance Liberce ale chytil v minulém týdnu velkou formu, a právě přes něj vede možná cesta k úspěchu. Pokud by Kváča nenastoupil, příklání se náš model také na stranu Sparty.

Malá kurzová výhoda je také na Litvínov, šance Pardubic jsou ovšem obrovské, a to jak u sázkových kanceláří, tak i v našem modelu. Proto ho mezi naše tipy nezařazujeme.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady. Přehled predikcí před startem sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV