Hronov odkryl další jména na soupisce pro novou sezonu

Foto: Facebook HC Hronov

18. července 19:08

Adam Bagar

Druholigový Hronov v těchto dnech oznámil jména dalších tří hráčů, kteří budou oblékat jeho dres v příští sezoně 2021/22 – pokračují obránce František Řehák s útočníky Václavem Maršíkem a Dominikem Matoušem. Klub o tom informoval na své facebookové stránce.

Fanshop národního týmu

Maršík přidá v klubu už třetí sezonu. V té postupové zazářil v 37 utkáních 39 body za 27 branek a 12 nahrávek, loni během tří střetnutí nasbíral dva góly a stejný počet asistencí.

22letý Matouš prošel stejně jako Maršík Hradcem a Náchodem, přičemž od sezony 2019/20 zakotvil v Hronově a hned se blýskl 57 body (20+37) ve 37 zápasech. Loni měl za dva duely bilanci 0+1.

A velice podobný hokejový životopis má i čerstvý dvacátník Řehák, mladý obránce rovněž v klubu přidá třetí rok. Dosud za Wikov sehrál celkem 40 utkání, ve kterých dal jeden gól a na šest nahrál.

Už dřív tamní vedení oznámilo návrat zadáka Matěje Suka, v souvislosti s novou spoluprací s Vrchlabím pak už dřív zazněla jména jako Jakub Kynčl, Radim Šlaicher, Jakub Moník či Vojtěch Nečas.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz